Srubové chaty, které vás chytnou za srdce

Zapomeňte alespoň na malý moment na každodenní stresové vypětí a oddejte se zaslouženému odpočinku v hlubinách přírodních krás.

ref_photo_zoom_41

Psychická pohoda se odráží na celkovém zdravotním stavu, tak proč se celý život honit za výdělky a na staré kolena zase platit za lékaře, aby vaše tělo dal dohromady. Přijměte pozvání k nezávazné prohlídce dřevěných chat a podívejte se na fotogalerie srubových staveb od společnosti Woodlife, která poskytuje všem potencionálním zájemcům profesionální a zároveň kompletní služby v oblasti realizace překrásných srubových chat ze smrkového dřeva. Nechte se také unést touto ryze přírodní krásou, která je na trhu bez jakéhokoliv kompromisu nejekologičtější.

Průběh výstavby srubové stavby

Pokud vás zajímá průběh výstavby srubové stavby a jste limitováni časem, máme pro vás celkem pozitivní zprávy. Srubová stavba je s ohledem na časovou realizaci velice přívětivá. U těch nejjednodušších modelů zkušeným dělníkům postačí jen několik málo dnů.

V případě, kdy požadujete složitější stavbu s náročnější projektovou dokumentací, může celá výstavba trvat i více měsíců. V drtivé většině situací se však nepřekračuje více jak 5 měsíců. Kontaktuje společnost WoodLife a nechte si vyhotovit nezávaznou nabídku srubové stavby na klíč.

Srubová konstrukce nezklame

Srubová konstrukce celé stavby je vysoce kvalitní, odolná a především stabilní. Obvodové stěny srubu jsou tvořeny z masivního smrkového hranolu nebo lepeného profilu. Tloušťka těchto hranolů se odráží od individuálních požadavků každého klienta zvlášť a typu dané stavby.

Vnitřní příčky tvoří pohledové palubky, difúzní fólie, nosný dřevěný rošt. V případě zděné stěny nechybí finální omítka nebo kamenné obklady. Podlaha je opatřena dvojitou hydroizolací a střešní krytina je dle výběru zákazníka. Hojně se využívá Mediterrán.