Trendy pohovky pro vás

Možná si myslíte, že toho o oblasti pohovek do obývacího pokoje víte již mnoho a nemá vás tedy už co překvapit. Dnes vám ukážeme, že se mýlíte. Současné trendy v oblasti pohovek jsou totiž opravdu unikátní a ne každý je seznámen s tím, jak by taková moderní pohovka měla vypadat.

Fun-combination-of-modular-units-for-a-comfy-lunging-experience-from-Fama
Zdroj: decoist.com

Pohovka jako skládačka

Vždy, když mluvíme o obývacím pokoji, považujeme ho za monolitický celek. Každičký malý detail v této místnosti tvoří jakýsi kousek celé skládačky obývacího pokoje. Proto bychom se neměli bát podobně skládat i pohovku. Pryč jsou doby, kdy pohovky byly jen jednobarevné a tvořil je jeden jediný kus. Nyní máte mnohem větší možnosti, jak zkombinovat více vzorů a tvarů pohovek a to právě podle vašeho vkusu a dostatku místa v obývacím pokoji. Pořídit si atraktivní pohovku nebylo ještě nikdy tak snadné jako dnes.

Adding-color-and-pattern-to-the-living-room-with-modular-sofa-units-from-Calia-Italia

Vybíráme správnou pohovku

Výběr pohovky většinou definuje styl vašeho obývacího pokoje, protože se jedná o opravdu výrazný a dominantní kus nábytku, který mnohdy zabírá v místnosti nejvíce prostoru. Proto je třeba pohovku vybírat důkladně a mít předem jasno v tom, v jakém tvaru a jaké velikosti ji budete chtít mít. Moderní pohovky jsou velmi flexibilní a lze je snadno přizpůsobit většině interiérů. Stačí mít dostatek fantazie a odvahy a dotvořit si obývací pokoj podle svých představ a přání.

Modular-sofa-units-from-Calia-Italia-add-color-contrast-and-design-comfortDark-bluish-gray-sectional-and-daybed-for-the-living-roomModular-sofa-beds-allow-you-to-turn-the-small-apartment-living-room-into-an-extra-bedroomCompact-sofa-bed-designed-by-ACTONA-CompanyCombining-a-light-hue-with-darker-shade-to-create-a-unique-living-room
Zdroj: decoist.com