Dekorativní mořské hvězdy

Přivezli jste si na památku z dovolené mořské hvězdy, rádi byste si je někam vystavili, ale nevíte jak, aby vypadaly atraktivně a připomínali vám příjemné chvíle prožité u moře? Inspiraci vám přineseme prostřednictvím dnešního příspěvku, který vám ukáže hned několik šikovných nápadů, jak z mořské hvězdy učinit dokonalou dekoraci.

hvězdy
Zdroj: digsdigs.com

Vzpomínky na léto

Abyste si vzpomínky na léto mohli připomínat co nejčastěji, měla by vaše mořská hvězda být stále na očích a to nejlépe v kombinaci s dalšími prvky, které připomínají moře. Stačit vám k tomu bude i obyčejná fotografie z dovolené v atraktivním rámečku, sklenice s nasbíranými mušlemi, pískem a podobně. Vytvořte si ve svém interiéru koutek, který bude patřit jen a jen vzpomínkám na písčitou pláž, žhnoucí slunce a příjemný odpočinek. Dominantní barvou by při dekorování mořského stylu měla být modrá, případně bílá. Rozhodně se nebraňte kombinaci obou barev v podobě proužků.

hvězdy

Hvězdy ve vašem interiéru

Mořské hvězdy můžete provléci a navěsit na stěnu nebo je prostě jen šikovně vystavit tak, aby byly dobře vidět. Lze z nich také udělat součást jiné dekorace, například výzdoby stolu, police nebo stěny. Pokud byste navíc měli pocit, že máte hvězd v interiéru málo, můžete je doplnit samolepkami na stěnu nebo rovnou celými tapetami s podobnými vzory. Mořský svět můžete mít i ve vašem obývacím pokoji, pokud si to budete přát.

hvězdy

hvězdy

hvězdy

hvězdy

hvězdy

hvězdy

hvězdy

hvězdy
Zdroj: digsdigs.com