Hračky pro útulnější interiér

Dnes se podíváme zblízka na výrobky společnosti Lucie Kaas, které jsou naprostou novinkou, a přesto už zvládly během několika dní okouzlit téměř celý svět. Jde o speciální druhy dekoračních hraček, které si vzaly za cíl zútulnit interiér, což jim jde přímo bravurně. Že jsou opravdu tak kouzelné můžete vidět na následujících fotografiích.

hračky
Zdroj: decoist.com

Severské designové kousky

Často zmiňovaný skandinávský styl interiérové designu si tak trochu libuje v jednoduchosti. Většinou tedy není snadné pro něj vybrat takové dekorace, které by v takto zařízeném interiéru nepůsobily rušivě. Pokud byste navíc hledali takové věci, které zaujmou i děti, pak opravdu nemáte moc na výběr. Tuto díru na trhu se ale rozhodla společnost Lucie Kaas vyplnit svými atraktivními kousky, které si zamilujete na první pohled. Většina z nich je vyrobena ze dřeva, což vypadá pochopitelně ještě mnohem lépe než hračky z plastu.

hračky

Najdou místo nejen v dětském pokoji

Pokud jste si mysleli, že dětské hračky nelze použít jako dekorace, budete překvapeni, jak snadno vám to s těmito kousky půjde. Skvěle se tak hodí do dětských pokojíčků, ale věřte tomu, že slušet budou i ostatním místnostem. Roztomilé postavičky okouzlí každého, a pokud si pořídíte některou z nich, určitě nezůstanete jen u toho jednoho kousku. Detailně propracované postavičky jsou novým trendem, který proniká do našeho světa.

hračky

hračky

hračky

hračky

hračky

hračky

hračky
Zdroj: decoist.com