Kam s jízdním kolem? Pověste jej!

Teplé počasí přímo vybízí k tomu, abychom podnikli nějakou trasu na jízdním kole. Ne každý však má doma k dispozici dostatek úložného prostoru, ve kterém by kolo následně našlo své místo. Nelámejte si ale s jeho uložením hlavu a jednoduše je zavěste do prostoru.

kolo
Zdroj: decoist.com

Využijte každého volného místa

Pokud jste se už dostali do situace, kdy vás nedostatek místa nutil vymýšlet různá nouzová uložení jízdního kola, pak jste jistě uvažovali převážně o jeho uložení na zemi. Nezapomínejte ale také na volné prostory na stěnách. Právě ty totiž mohou skvěle posloužit k uchycení kola. Stačí využít jeden z mnoha druhů závěsných systémů a vaše kolo bude odteď mít své místo. To může být buď na stěně v různé výšce nebo rovnou zavěšené na stropě.

kolo

Kolo jako dekorace

Pokud se vám naopak třeba na půdě válí staré kolo po dědečkovi, zamyslete se nad tím, zda by nešlo využít jako dekorace do některé z místností v domě. Milovníci retro stylu jízdní kolo nejspíš ponechají s drobnými autentickými oděrkami, jiní dají naopak přednost nánosu nové vrstvy barvy, která kolu dodá lesk. I v tomto případě stačí upevnit kolo na stěnu nebo zavěsit ke stropu a dílo je hotovo. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se jedná o poněkud netradiční dekoraci, je tento styl ukládání kol velmi populární. O tom, že vypadá skutečně skvěle se můžete přesvědčit na fotografiích v tomto článku.

kolo

kolo

kolo

kolo

kolo

kolo

kolo
Zdroj: decoist.com