Posviťte si na to stylově

Chcete, aby místnosti vašeho domu působily netradičním dojmem, ale nevíte, jak toho dosáhnout s využitím co nejmenšího množství financí? Zkuste se zaměřit ve vašem interiéru na způsob osvětlení. Pomocí něj totiž můžete dokázat skutečně designových zázraků.

osvětlení
Zdroj: home-designing.com

Světlo nebo dekorace?

Myslíte si, že vás v oblasti designového osvětlení už nemůže nic překvapit? Pak jste na velkém omylu. Různě tvarované lampy a lustry jsou totiž stále dotahovány k dokonalosti díky kreativním nápadům bytových designérů. Překvapit by vás tak nemělo ani osvětlení v podobě obláčku, medúzy nebo nafukovacího balonku. Ačkoliv by se mohlo na první pohled zdát, že takto tvarovaná světla využijete pouze v dětském pokoji, opak je pravdou. Skvěle jim to bude slušet v každé místnosti, obzvlášť v obývacím pokoji, kde jej tak budou smět obdivovat i vaše návštěvy.

osvětlení

Když postačí obyčejná žárovka

K zajímavému osvětlení vám bude stačit i samotná žárovka, kterou zkombinujete s některým z nápaditých stojanů. Získat tak můžete například svítícího panáčka, pro kterého jistě najdete místo i ve svém interiéru. Do koupelen se vám naopak budou hodit světla ve tvaru kapek vody nebo medúz, které vypadají skutečně velmi věrohodně. Investice do osvětlení je jednou z těch méně finančně náročných a přesto velmi efektivních změn, které můžete svému interiéru dopřát.

osvětlení

osvětlení

osvětlení

osvětlení

osvětlení

osvětlení

osvětlení

osvětlení
Zdroj: home-designing.com