Půvabné džbány na váš stůl

Nic neprozáří prostřený stůl tak jako atraktivní džbán, a právě proto jsme se dnešní článek rozhodli věnovat právě tomu, jak půvabné džbány si můžeme pořídit do své domácnosti. Možná budete až překvapeni, jak zajímavé a netradiční nádobí lze v dnešní době pořídit.

udder-milk-glass-pitcher-600x600


Zdroj: home-designing.com

Atraktivní džbán na každý stůl

Možná jste si všimli, že v žádném kvalitním hotelu vám na stole nikdy nechyběl džbán s vodou. Jedním z důvodů je pochopitelně to, že se jedná o takový kus nádobí, který lze zakoupit v mnoho podobách a to podle toho, pro jakou příležitost je hodláte využít. Na oficiální pracovní schůzky se vám pochopitelně bude nejvíce hodit jednoduchý porcelán luxusnějšího vzhledu, kdežto na dětskou zahradní party raději pořídíte lehký plastový džbán s dětskými motivy. Nabídka je zkrátka velmi pestrá, a tak není problém najít džbán opravdu pro každou možnou příležitost.

stainless-steel-elongated-water-pitcher-600x600

Džbány, které nikdy neomrzí

Elegantní džbán by neměl chybět na žádném kuchyňském stole a měl by být již součástí vašich pravidelných příprav ke stolování. Kromě vody do něj totiž můžete dát například čaj k ranní snídani, mléko nebo v létě džus na osvěžení. Volit můžete mezi mnoha materiály. Pokud máte rádi sklo, jistě budete potěšeni, jak skvěle vypadá například kvetoucí čaj ve skleněném džbánu. Stejně tak průsvitný materiál oceníte i v případě letních osvěžujících limonád s kousky koleček citronu a kostek ledu.

octopus-water-carafe-with-glass-600x738set-of-two-shell-shape-pitcher-glass-600x600italian-lace-design-ceramic-unique-pitchers-600x738mexican-mouth-blown-glass-cheap-glass-pitchers-600x738ultimate-teapot-small-glass-pitcher-with-lid-600x738wooden-handled-plastic-water-pitcher-600x738
Zdroj: home-designing.com