Samolepky na zeď pro děti

Zkuste jim vylepšit jejich pokoj obrázky na zdech, které budou milovat. Budou usínat pod hvězdnou oblohou nebo pod ochranou svých hrdinů.

fototapeta na zeď
Zdroj: www.isamolepkynazed.cz

Splníte jim jejich dětská přání a radost v jejich očích Vám bude obrovskou odměnou. Dětské samolepicí dekorace vám pomohou splnit jejich sny.

Pro kluky

Miluje Váš klučina dinosaury nebo autíčka? Je fotbalista, hokejista či miluje jiný sport tělem i duší? Potěšíte ho, když ve svém dětském pokoji bude mít na zdi své oblíbené postavičky z Večerníčku nebo třeba mořský svět, safari či piráty? Jistě znáte sny svého syna a rádi se podíváte do jeho rozzářených očí, když poprvé vstoupí do svého dětského pokoje a na zdi uvidí, to co vidí ve svých snech.

Pro holky

Dětské samolepicí dekorace na zeď potěší i vaši holčičku. Ve spoustě návrhů najdete určitě i to, co potěší vaši malou princeznu. Miluje Barbie? Nebo už radši Hanu Montanu? Či snad by chtěla spát mezi motýly, ptáčky, broučky? Květinky, cirkus či rozverná sluníčka by ji jistě také udělaly radost. Věřím, že najdete ty správné samolepky na zeď dětské, které Vaše holčička ocení a vám to udělá velkou radost.

Pro všechny děti a zároveň pro vás

Ještě mám pro vás jiný návrh. Patříte k rodičům, kteří by rádi nenásilnou formou své děti vychovávali či jinak směrovali? Můžete si vybrat ze spousty motivů, které Vaše děti ocení a přitom jim nenápadně vložíte do vínku vaše myšlenky a ideály. Co třeba, kdyby vaše dítě spalo v dětském pokojíku plném zvířátek z farmy? Nebo dáte přednost hvězdné obloze? Či je chcete motivovat k jídlu a vaše ratolesti se k tomu nemají? Zkuste samolepicí metr v podobě stromu, s motivem autíček, safari, krtečka či jiných pohádkových postaviček. Chcete Vaše děti naučit písmenka? Můžete jim nalepit do dětského pokoje celou abecedu. Jistě najdete spoustu jiných nápadů, jak vaše děti motivovat. Se samolepkami na zeď se vám to jistě podaří.