Silvestrovská párty ve velkém stylu

Zůstala na vás organizace letošní silvestrovské oslavy a vy si stále nejste jisti, jakou výzdobu zvolit, aby byla zajímavá a přitom snadná? Pak vám jistě přijde vhod naše dnešní inspirace, kde můžete načerpat skvělé nápady pro vaši jedinečnou silvestrovskou párty.

silvestr
Zdroj: decoist.com

Servírujte ve velkém stylu

Příprava na párty nezahrnuje jen výzdobu prostředí, ve kterém se oslava bude konat, ale také zajištění občerstvení. To by mělo být opět slavnostní, takže nezapomeňte na dostatek pestrých barev a především třpytivých prvků, které k Silvestru již tradičně patří. Skleničky na nápoje můžete doplnit barevnými brčky, drobnými kousky ovoce nebo jen menšími ozdobami na dřevěné tyčce. Pokud plánujete během oslavy používat i plastové či papírové kelímky, nezapomeňte je opatřit potřebnými popisky pro jejich snadné rozlišení.

silvestr

Interiér potřebuje barvy a třpyt

Žádná silvestrovská akce se neobejde bez pestrobarevných konfet a třpytivých řetězů. Úspěch mezi hosty sklidí jistě i umělý sníh ve spreji, který poslouží nejen k zábavě, ale i dekoraci. Stejně tak by na Silvestra neměly chybět nafukovací balónky. Obzvlášť tehdy, budete-li je nafukovat pomocí helia, užijete si vy i návštěvníci vaší párty skutečně spoustu zábavy. Pestrostí rozhodně nešetřete, protože ta k poslednímu dni v roce prostě patří. Vstupte do nového roku stylově i vy.

silvestr

silvestr

silvestr

silvestr

silvestr

silvestr

silvestr

silvestr
Zdroj: decoist.com