Svěží dekorace do vaší kuchyně

Ačkoliv základem každé kuchyně je dostatek volného místa pro přípravu chutných jídel, ani v této místnosti bychom neměli zapomínat na dekorace. Vybírat je budeme pečlivě, ale o to více nám pak budou zpříjemňovat chvíle přípravy skvělých pokrmů. Inspirujte se i vy z našeho dnešního příspěvku plného svěžích kuchyňských dekorací.

kuchyně
Zdroj: decoist.com

Dekorace mohou být i užitečné


Když se řekne dekorace, většině z nás se patrně vybaví různé obrazy a sošky. Těm však raději najdeme místo v jiné místnosti našeho domova, do kuchyně budeme volit dekorace jiného druhu. Sáhnout bychom měli po dekoracích, které nám mimo jiné také skvěle poslouží. Co takhle květináč s bazalkou, rozmarýnem nebo mátou? Pořídit si ale také můžete různé moderně zpracované stojany na kuchyňské náčiní. Stačí navštívit několik obchodů s domácími potřebami a načerpáte spoustu inspirace na dekorace pro vaši kuchyň.

kuchyně

Zaostřeno na detail


Pokud budeme vybírat z tradičních druhů dekoračních předmětů, hodí se do kuchyně zejména prosklené mísy pro uložení ovoce. Skvěle budou vypadat i drobné krabičky a dózy na potraviny, díky kterým získáte nejen přehled, ale také zajímavý doplněk. Nebojte se vystavit v kuchyni ani dřevěnou desku na krájení potravin, kterou lze zakoupit v mnoha atraktivních tvarech. Kuchyňských dekorací by nemělo být mnoho, ale o to nápaditější by měly být.

kuchyně

kuchyně

kuchyně

kuchyně

kuchyně

kuchyně

kuchyně
Zdroj: decoist.com