Vánoční dekorace pro filmové fanoušky

Chcete letošní Vánoce trochu netradiční dekorace, které vám bude závidět nejeden filmový fanoušek? Dnes vám přinášíme celou řadu předmětů, které vaše Vánoce hravě v promění v nezapomenutelné. Podívejte se, jaké skvosty si můžete pořídit, aby váš interiér dostal netradiční vzhled s filmovým duchem Vánoc.

15-Golden-Snitch-ornament-can-be-easily-DIYed

Zdroj: digsdigs.com

Filmové dekorace a kde je sehnat

Na výsluní, co se týče netradičních dekorací, se drží ty filmové, po kterých je velmi velká poptávka. Ať už jste fanoušky Hvězdných válek nebo populárního seriálu Doctor Who, jistě si přijdete na své, protože nabídka je velmi pestrá. Většinu filmových vánočních dekorací seženete na zahraničních e-shopech, ale i ty tuzemské jsou již na nápor fanoušků připraveny a nabízejí poměrně slušnou porci dekorací s filmovou tématikou.

37-dazzling-blue-Christmas-tree-with-photo-ornaments-is-such-a-fun-idea

Ještě kouzelnější Vánoce

Výrobci jednotlivých dekorací rozhodně nejsou žádní troškaři a nebáli se jít ani do složitějších konstrukcí, například celých vánočních stromů nebo adventních věnců pro filmové fanoušky. Můžete tak prožít letošní Vánoce v přítomnosti R2D2 nebo samotného Darth Vadera. Výjimkou nejsou ani vánoční baňky s vyobrazením různých prvků z Harryho Pottera pro vaše ještě kouzelnější Vánoce. Dodejte letošním Vánocům šmrnc s filmovými dekoracemi, které z vašeho interiéru udělají jedno velké filmové plátno. Užijte si Vánoce s oblíbený filmovými hrdiny.

05-make-your-own-silver-and-blue-wreath-and-attach-a-small-R2D2-to-it08-R2D2-lighted-lawn-decoration-looks-so-cute14-Star-Wars-Yoda-wreath-of-colorful-deco-mesh18-Harry-Potter-inspired-ornament-with-a-platform-number27-white-Batman-Christmas-tree-with-yellow-and-black-decor
Zdroj: digsdigs.com