Infrasauny nejsou vždy drahou záležitostí

Infrasauny mají pozitivní účinky na zdravotní i psychický stav lidí. Představa domácí infrasauny je proto velmi lákavá, jelikož veřejné saunování neposkytuje dostatečný klid potřebný k uvolnění a relaxaci. Bez klidu pak mohou být pozitivní účinky nižší.

infrasauna carbon deluxe
Zdroj, foto: namir.cz

Domácí infrasauny lze přitom umístit kamkoliv v domě nebo bytě. Můžete si dokonce pořídit i venkovní infrasaunu. Spousta lidí se ovšem stále obává vysoké finanční investice. Pokud nemáte peníze nazbyt, můžete pomocí několika kompromisů mít svojí infrasaunu i vy.

Pro malý prostor zvolte menší infrasauny

První možností je slevit ze svých nároků. Menší infrasauny pro jednu či dvě osoby jsou z pochopitelných důvodů mnohem levnější než rozsáhlé komfortní infrasauny. Pokud máte navíc menší prostor v bytě, je tato varianta beztak jediným řešením, jak si pořídit infrasaunu. Existují ale i další možnosti, jak si pořídit domácí infrasaunu s nižší investicí.

Levnější infrasauny najdete v akčních nabídkách

Druhá možnost vyžaduje trpělivost, jelikož v tomto případě musíte vyčkat na akční nabídky, které většinou přicházejí s končícím létem. Pro vás to ovšem znamená výhodu v podobě slevy a domácí infrasauna umístěná v bytě je navíc vhodná pro celoroční užívání, tudíž o nic nepřijdete. V akčních slevách můžete infrasaunu pořídit i za poloviční cenu.

Infrasauny mohou být levnější, pokud si dobře vyberete

Dalšími ústupky a bližším zkoumání zjistíte, že není problém ušetřit i na drobnostech. Některé firmy nabízejí instalaci a montáž zdarma. Jiné zase poskytují několik variant daného modelu, kde se cena odráží nejvíce. Nezapomínejte ovšem na to, že investice do infrasauny se vám po čase vrátí v podobě pevnějšího zdraví a života bez stresu.