Každé správné okno si žádá venkovní i vnitřní parapet

Když se podíváte na budovu, které chybí venkovní parapety, nemůžete se zbavit pocitu, že je něco v nepořádku. Prostor pod okny je tak nějak prázdný a jinak i zcela výstavní budově ke kráse něco chybí.

Venkovní parapety ale rozhodně nejsou jen pro okrasu. Jejich základním úkolem je zabránit stékající vodě vniknout do zdiva. Kvalitní a dobře nainstalované parapety zajistí, že do zdi nepronikne ani kapka vody a to ani při největší průtrži mračen.

S kvalitními venkovní parapety předejdete problémům

Na venkovní parapety společnosti Oknoplastik se můžete vždy spolehnou, jsou vyráběny vždy přesně na míru a podle vašich představ. Mají pevnou konstrukci a kvalitní povrch odolný proti oděru. Poradí si se změnou teplot a snadno se udržují. Venkovní parapety Oknoplastik jsou vyráběny standardně z ohýbaného hliníkového plechu.

Náročnější zákazníci mohou zvolit parapety z taženého hliníku, které jsou ještě pevnější. Tato technologie se hodí zvláště pro širší parapety. Tažené parapety najdou využití i u oken, která jsou v přízemí, kde hrozí větší pravděpodobnost jejich poškození, protože kolikrát stačí jen malý otvor a za několik měsíců máte na problém vystaráno. Veškeré parapety Oknoplastik snadno sladíte s barvou vaší budovy, protože si můžete vybrat barvu.

Návštěvy k vám budou chodit pro inspiraci

V nabídce společnosti Oknoplastik najdete i širokou nabídku vnitřních parapetů. Mají vkusný design a citlivě dotvoří atmosféru vašeho interiéru. Díky široké nabídce barev, dekorů imitujících dřevo či kámen (mramor, zlatý dub, třešeň) se interiérové parapety Oknoplastik hodí do obýváku, ložnice, kuchyně, koupelny, ale i před okno na toaletě. Design laminátového dekoru je zkrátka jen a jen na vás. Interiérové parapety, vyrobené z plastu nebo dřevotřísky potažené laminátem s originálním dekorem, jsou velmi pevné, odolné proti vodě a změnám teplot.

Pro výrobu parapetů je použita speciální vlhkuodolná dřevotříska s vyšším podílem lepidla, která spolehlivě odolává působení vody i vlhkému zdivu. Když k tomu připočítáte kvalitní povrchovou úpravu, jež vydrží spoustu let, jsou parapety Oknoplastik prakticky nezničitelné.

Jestli vás zaujaly okenní parapety vyrobené společností Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Zde naleznete kompletní nabídku včetně oken a dveří. Na stránkách Oknoplastik máte připraven i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.