Nelítostný souboj dřevěných, plastových a hliníkových dveří

Aneb zkusme najít jejich výhody a nevýhody. Co je pro jednoho dobré, skvělé a úžasné, může být pro někoho naprosté utrpení.

Také samozřejmě záleží na účelu a ve značné míře i na možnostech každého z vás. To jsou důvody proč budu nyní s jednoznačným verdiktem velice opatrný a patrně nechám hodnocení, jestli se během psaní tohoto článku nic nezmění, na vás. Nicméně, při výběru venkovních vchodových dveří je dobré si uvědomit, že se jedná o vstupní bránu do vašeho soukromého světa. Ano, jsou to právě vchodové dveře, které o svém majiteli mnohé napoví. Pojďme tedy projít fakta.

Dřevěné vchodové dveře osloví i ty nejnáročnější z vás

Dřevo je léty prověřená klasika, ať si říká kdo chce, co chce a když si vyberete kvalitního výrobce, nemůžete se splést. Je zde dobrá zpráva, protože v současnosti se již na českém trhu může s kvalitními dveřmi pochlubit již řada výrobců. K stálicím, která září v české kotlině již léta, patří například společnost Oknoplastik. Jejich jednokřídlé či dvoukřídlé dřevěné dveře mají hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem a jsou vyrobeny z kvalitních vícevrstvých lepených hranolů bez podélného napojení. Je příjemné, že si můžete vybrat druh dřeva, široká nabídka vás upoutá vkusnými designy s řadou barevných odstínů a velmi kvalitní povrchovou úpravou, která spolehlivě odolá povětrnostním podmínkám. Zasklení i kování je opět v kategorii nejvyšší kvality.

Plastové dveře vítězí svojí praktičností

V nabídce společnosti Oknoplastik naleznete i plastové dveře, které se vyrábí vždy na míru, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Příznivci moderních technologií a praktického plastu budou potěšeni. Za velmi slušné peníze dostanou skutečně kvalitní dveře, které jsou velmi odolné a mají řadu bezpečnostních prvků. Když zvolíte střízlivý design, a neulítnete na prosklených trojúhelnících či lichoběžnících, můžete být na své nové plastové dveře skutečně pyšní. Mají vynikající izolační vlastnosti, kvalitní povrchovou úprava se skutečně širokou dekorů a barev. Zde také musím vyzdvihnout minimální nároky na údržbu, vysokou bezpečnost a dlouholetou životnost. A bomba nakonec, společnost Oknoplastik nabízí záruku neuvěřitelných 40 let.

Hliníkové dveře mají ve vínku eleganci

Hliníkové vchodové dveře, nejsou rozhodně pro každého. Jako u každé výjimečné záležitosti si moderní a prudce elegantní design najde své příznivce i odpůrce. Co zde ale musím vyslovit, hliníkové dveře skutečně vydrží po mnoho let jako nové, výborně izolují a jsou téměř bezúdržbové. Mají 3komorový profilový systém, dorazové těsnění chrání před vnějšími vlivy a mohou se pochlubit i těsným prahem s dvojím těsněním. Kvalita je vidět na první pohled.

Taková jsou fakta. A na závěr? Dnes zůstanu i na konci článku nestranný. Myslím si, že nezáleží jaký typ dveří si vyberete, protož stejně nejvíc záleží na výrobci a na jeho vidění kvalitního výrobku.

Jestli chcete vědět o vchodových dveřích víc, proklikejte se na stránky společnosti Oknoplastik. Naleznete zde nejen kompletní nabídku, ale také podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.