Okouzlující zahradní přístřešky

Pokud máte stále pocit, že ať se snažíte sebevíc, vaší zahradě stále něco chybí, pak pro vás máme šikovný tip na její zvelebení. A nejde o nic jiného než o zahradní přístřešek, který je stále velmi moderní a oblíbený. Má totiž mnoho způsobů využití a skvěle se hodí do každé větší zahrady.
A-little-wooden-garden-shed
Zdroj: decoist.com

Kouzlo zahradních přístřešků

Zahradní přístřešek je stále nedílnou součástí našich zahrad a dvorků. Kromě toho, že jej můžeme využít pro uložené zahradního náčiní, často nám slouží také k posezení s přáteli. V neposlední řadě se nám stará o udržování pořádku na zahradě, protože díky němu můžeme mít vše přehledně na jednom místě. Většinou navíc zahradní domky působí velmi útulně a v zahradě vypadají opravdu velmi hezky. Představuje vám proto několik zahradních domků, které vás mohou inspirovat.

A-traditional-wooden-garden-shed

Nápadité a moderní

Zahradní přístřešky a jejich konstrukce rozhodně nejsou nijak nudné. Vždy stačí dostat šikovný nápad, jak by právě ten váš přístřešek měl vypadat a hned bude na světě takový, který hned tak někdo jiný mít nebude. Možnosti, jak si zahradní domek upravit a přizpůsobit podle svých potřeb, je mnoho. Můžete si pořídit jen menší domek, který bude sloužit vyloženě pro skladování náčiní, nebo naopak domek větší, jehož využití bude rázem také různorodé. Inspirujte se z fotografií v tomto článku a dopřejte své zahradě jen to nejlepší.

Rustic-garden-shed-softened-by-the-blooming-florals-A-simple-gray-shed-with-a-familiar-designOpen-greenhouse-shed-with-a-traditional-designStylish-and-modernized-garden-shedBig-garden-shed-that-channels-the-countrysideFairytale-garden-shed-in-an-obscured-place
Zdroj: decoist.com