Plovoucí podlaha do koupelny či toaletu? Proč ne!

Už dávno neplatí, že oblíbené plovoucí podlahy pokládáme jen do obývacího pokoje nebo ložnice. Lidé konečně přicházejí na chuť plovoucím podlahám v kuchyních a dětských pokojích a dokonce se objevuje nový trend – plovoucí podlaha do koupelny.

podlahy
Zdroj: home-designing.com

Plovoucí podlahy vybíráme z několika důvodů. Vybíráme poměr mezi cenou a kvalitou, čemuž odpovídají ekonomicky výhodné podlahy, nebo hledáme vhodné řešení podlahové krytiny do velkých prostor a necháváme tak vyniknout propracované vzory či identické barvy dřeva. Moderní bydlení si žádá stylové plovoucí podlahy, stejně jako dobové provedení podlah pro náročné zákazníky nabízí podlahy Praha nebo pobočka v Brně.

Do koupelny?

Chcete-li docílit originálního vzhledu vaší koupelny a podtrhnout tak její jedinečný design, doporučujeme vybírat laminátové podlahy, které jsou konstrukčně a účelově určeny právě pro prostory koupelny a toalet. Podlahy Quick Step nabízejí podlahy s věrnou imitací vzhledu lodní paluby a dojem z dřevěné podlahy. Speciální technologie zaručuje perfektní vodotěsnost a to v i extrémně vlhkém prostředí. Podlahy Quick Step mají integrovaný protiskluzový pás. S takovou podlahovou krytinou v koupelně budete nejen originální, ale zároveň netradiční vzhled podtrhnete zcela běžným používáním.

Speciální podlahy do koupelny můžete použít také na toalety nebo do prádelny. Nemusíte se bát údržby, kvalitní materiál nabízí jednoduchou bezstarostnou péči. Ať už se rozhodnete pro kachličky, které mají v tomto směru stále větší převahu, nebo přeci jen zkusíte moderní bydlení okořenit stylovou podlahou, nezapomínejte, že nejdůležitější je vaše pohodlí domova, praktické řešení a životnost výrobku. Plovoucí podlahy splňují všechny tyto požadavky a naprostou špičkou se stávají také díky nízké ceně.