Dětské pokoje pro malé námořníky

Neexistuje snad zajímavější styl designu do dětského pokoje než je právě ten námořnický. Nejen, že skvěle vypadá, ale především je velmi oblíbený u dětí. Rodiče jej pro změnu milují proto, že je jednoduchý, využívá jen základních barev a zařídit jde za minimum nákladů. Co myslíte? Nemělo by takový pokoj mít i vaše dítě?

námořnický styl
Zdroj: decoist.com

Vzhůru na palubu

Asi každé dítě miluje hry a rádo by se jim věnovalo většinu svého volného času, takže proč jim to trochu neusnadnit a nepořídit jim dětský pokoj v námořnickém stylu? Ten se vyznačuje především skvělou kombinací modré, bílé a červené barvy. Materiálem, se kterým se dobře pracuje pro tento účel, je pochopitelně dřevo. Čím více zapojíte do práce svoji nápaditost, tím originálnější dětský pokoj se vám podaří zařídit. Vyhrajte si nejen s nábytkem, barvou stěn a podlahou, ale také se závěsy a dalším textilem, který v pokoji nalezne své uplatnění.

námořnický styl

Pro ty náročnější námořníky

Jestliže chcete svému dítěti pořídit opravdu netradiční a jedinečný pokoj, který si zamiluje na první pohled, zkuste začít speciálně upravenou postelí ve tvaru námořnického korábu. Vyladit pak ostatní doplňky v interiéru do námořnického stylu pak pro vás bude už hračkou. Dominantní bude v místnosti postel, od které se bude odvíjet všechno ostatní – od námořnického povlečení závěsů do oken až po miniatury korábů na polici. Vytvořte iluzi mořských vlků a splňte tak jedno velké dětské přání.

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl

námořnický styl
Zdroj: decoist.com