Fantastické postele pro vaše ratolesti

O možnostech nápaditého zařízení dětského pokoje již určitě víte. Že by ale vaše dítě mohlo mít postel ve tvaru závodního auta nebo parní lokomotivy mnoho z vás jistě nevědělo. Nejn z toho důvodu je tu náš dnešní článek o skutečně fantastických dětských postelích.

dětská postel
Zdroj: decoist.com

Spánek v závodním automobilu

Nápadů, kterých můžete využít při pořizování postele do dětského pokoje, je mnoho. Od klasických postelí můžete přejít k dvoupatrovým a vyhrát si tak s jejich kompozicí. Mnohem více možností však máte u jednoduchých postelí, které stačí trochu poupravit a získáte velmi atraktivní lůžko, které si vaše dítě zamiluje. Populární jsou postele ve tvaru dopravních prostředků, obzvlášť závodních aut. I malé princizny si přijdou na své a jistě nepohrdnout spánkem v královském kočáře.

dětská postel

Volba postele je základ

Pokud chcete, aby výsledná podoba dětského pokoje byla skutečně dokonalá, pokuste se výběru postele co nejvíce přizpůsobit i okolní prostředí. Vybralo si vaše dítě jako postel červené sportovní auto? Využijte mnoha kombinací, ke kterým se tak můžete uchýlit, avšak snažte se maximálně držet stylu malého závodníka. Dívčí si pokoj si pro změnu zaslouží výmalbu v pastelových barvách a dodržení základních princeznových stylů. Přizpůsobte dětský pokoj co nejvíce potřebám svého dítěte, aby se v něm cítilo skutečně jako doma.

dětská postel

dětská postel

dětská postel

dětská postel

dětská postel

dětská postel

dětská postel
Zdroj: decoist.com