Korkové podlahy jsou nový hit

Jsou podlahy u vás doma již staré a opotřebované? Možná zvažujete rekonstrukci vašich podlahových krytin. Nahradit je můžete novou kvalitní podlahou, ze které budete mít velkou radost.

korkové podlahy
ilustrační foto: meister-podlahy.cz

Velkým hitem mezi zákazníky jsou korkové podlahy, které jsou vyráběny z přírodního korku a mají celou řadu pozitivních vlastností. Jsou pružné, odolné a mají také vynikající izolační vlastnosti. Pokud uvažujete o podlahovém vytápění, jsou pro něj korkové podlahy jako stvořené, protože dobře vedou teplo. Korkové podlahy jsou nejen designové, ale také praktické. Spojíte tak příjemné s užitečným.

Máte rádi přírodní materiály a rozhodně byste doma chtěli mít přírodní podlahu? Jestliže se vám korková podlaha nezamlouvá, můžete dát přednost naprosté klasické mezi podlahovými krytinami – dřevěné podlaze. Dřevo je univerzální materiál, který má také vynikající vlastnosti. Dřevěné podlahy jsou dále odolné, pružné a vynikají také minimální hořlavostí a elektrickou vodivostí. Naše babičky si bez dřevěných podlah své bydlení ani neuměly představit. Kvalitní dřevěná podlaha vám vydrží snad celou věčnost. Vyberte si kvalitu a nebudete litovat. Hlavní předpokladem pro dlouhou životnost každé podlahy je to, že ji budete pravidelně udržovat.

Podlahové krytiny prvotřídní kvality – to jsou podlahy od společnosti Meister podlahy. V jejich nabídce najdete nejen luxusní dřevěné podlahy, ale také ty korkové, laminátové nebo linolea. Nabídka je skutečně velice pestrá a široká. Výjimečné podlahy Meister vznikají díky vysokým nárokům, které jsou na ně kladeny. Podlahy Meister uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Navštívit můžete přímo prodejní centrum, nebo některou z partnerských prodejen. Kompletní nabídku najdete také online na internetové adrese www.meister-podlahy.cz.