Koupelnové doplňky prostor oživí a prozáří

Přemýšlíte, jak vhodně uložit osušky, aby byly snadno po ruce a přitom bylo jejich uložení elegantní a nenápadné? Vadí vám nevzhledné uložení zubních kartáčků a kosmetických přípravků? Pak jistě oceníte náš dnešní příspěvek, ve kterém vám poradíme, jak s nepořádkem v koupelně zatočit jednou provždy.

koupelna
Zdroj: bhg.com

Nejen elegantní, ale i praktické

Jistě uznáte, že v koupelně je třeba takových doplňků, které zde kromě funkce čistě dekorační současně naleznou efektivní uplatnění. Mluvíme teď o různých úchytech a stojanech. Ty totiž skvěle poslouží v každé koupelně. Doplnit k nim můžete i úložné boxy, do kterých umístíte například drobné kosmetické přípravky a pomůcky. Své uplatnění v koupelně najde i oblíbený němý sluha či příruční stolek na odkládání věcí.

Ještě něco pro krásu

Aby vaše koupelna dostala možnost skutečně vyniknout, neměli by v ní chybět ani tradiční dekorativní prvky, jako například police s květinami, lahvičky s bytovými vůněmi a především zrcadlo. To si můžeme dokonce nechat zhotovit zcela na míru a tedy jen na nás, zda zvolíme zrcadlo tradičně hranaté nebo se rozhodneme pro nějaký atraktivnější tvar. Zapomínat bychom neměli ani na soulad barev a tedy i ladění koupelnových doplňků podle jednoho konkrétního stylu. Tomu by bylo dobré podřídit i barevné odstíny osušek. Máme-li v koupelně závěs, měl by i ten být v souladu s okolím. Jen tak se budete ve své koupelně cítit opravdu skvěle.

koupelnové doplňky

úložné prostory v koupelně

úložné prostory v koupelně

interiérové doplňky v koupelně

interiérové doplňky v koupelně

koupelna

bytové dekorace v koupelně

úložné prostory v koupelně

Zdroj: bhg.com