Kreativní obývací pokoje pro vaši inspiraci

Obývací pokoje jsou místem, ve kterém trávíme značnou část našeho volného času. Proto bych jeho zařízení měli věnovat dostatek času a úsilí, protože jedině tak můžeme dosáhnout toho, že se v něm budeme cítit příjemně a útulně.

obývací pokoj
Zdroj: home-designing.com

Moderní obývací pokoje

V současné době jsou velmi populární obývací pokoje, které nejsou oddělené dveřmi ani stěnou a volně tedy navazují například na kuchyň. Tomuto trendu se jen těžko odolává, když vidíte, kolik volného prostoru takto můžete ve svém interiéru získat. Dalším populárním prvkem jsou francouzská okna. I když se nejedná o žádnou novinku, jsou stále velmi oblíbená, protože se postarají o to, aby váš obývací pokoj vypadal útulněji a pronikal do něj dostatek světla. Pokud k oknům navíc přidáte delší závěsy s lehké textilie, získáte snadno zajímavý doplněk.

obývací pokoj

Nebojte se výrazných dekorací

Poměrnou novinkou mezi trendy současného moderního bydlení jsou prázdné stěny s jednou výraznou dekorací. Problémem většiny obývacích pokojů totiž je, že jsou mnohdy až přeplněné doplňky v různých stylem, což má za následek to, že se spolu vzájemně bijí a pro naše oči to rozhodně není příjemná podívaná. Raději dejte přednost skromnému dekorování v jednom konkrétním stylu, abyste dosáhli toho, že váš obývací pokoj bude vypadat atraktivně, ale přesto si zachová své jedinečné kouzlo jednoduchosti a čistého stylu.

obývací pokoj

obývací pokoj

obývací pokoj

obývací pokoj

obývací pokoj

obývací pokoj

obývací pokoj
Zdroj: home-designing.com