Nástěnné hodiny jako designové skvosty

Interiérový design se stále vyvíjí a to ve všech možných oblastech. Stranou rozhodně nezůstávají ani drobné detaily a doplňky v interiéru, a tak přišla řeč i na nástěnné hodiny. Ty už dávno nejsou je nevzhledným, ale praktickým doplňkem každé domácnosti. Když se angažují interiérový designéři, vzniknou hodiny, které budete chtít mít doma také. Podívejte se, jaké designové skvosty je možné v dnešní době pořídit.

hodiny
Zdroj: home-designing.com

Klasické i kukačkové

Ne, návrháři se rozhodně nezaleknou ani takové výzvy jako je pokus o modernizaci tradičních hodin s kukačkou. Stačí chytrý nápad a vzniknou tak geniální hodiny, které zapadnou i do té nejmodernější domácnosti. Ovšem tím výčet netradičních hodin ani zdaleka nekončí. Různé tvary, barvy, motivy a provedení – to jsou důvody, proč je každý kousek originál, a proč si moderní hodiny prostě zamiluje na první pohled každý milovník zajímavého designu a doplňků. Buďte jedni z prvních, kdo budou mít takové hodiny doma.

hodiny

Hodiny pro každého

Pokud vám přijde většina hodin na současném trhu zastaralá svým provedením, budou pro vás tyto atraktivní hodiny tím nejlepším řešením. Všechny moderní hodiny, které si můžete prohlédnout v tomto příspěvku, jsou volně k prodeji, a tak si je může koupit skutečně každý, kdo by rád měl nějaký jedinečný kousek ve svém domově. Hodiny zkrátka ještě nějaký čas budou držet horní příčku atraktivních doplňků do interiéru. Podlehnete jejich kouzlu i vy?

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny
Zdroj: home-designing.com