Nechte se vlákat do světa stavebních pouzder

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytu a hledáte tedy různé nové vybavení, které je založeno na nejmodernější technologii? Pak už jste jistě slyšeli o dveřních pouzdrech, kterým je věnován dnešní článek.

dveře, stavební pouzdra
Zdroj: Dveřní kování

Stavební pouzdra nejsou na našem trhu žádnou novinkou. Jako vynikající doplněk je na svých dveřích využívá již řada z nás a je jistě jen otázkou času, kdy se pro jejich pořízení rozhodnete i vy. Proto vás dnes uvedeme do jejich světa, kterým se můžete nechat zlákat.

Co je to dveřní pouzdro a z čeho se skládá?

Dveřní pouzdro je kapsa ze speciálně upraveného pozinkované plechu, která slouží k aplikaci funkčního systému u posunovacích dveří. Existuje k ní také řada doplňků, jež jsou většinou dodány společně s pouzdrem. Např. stavební pouzdra JAP mají jako svoji součást i hliníkové kolejnice pro pojezdy, kolečka a samotné pojezdy z vysoce kvalitního materiálu, elektro krabičku a v neposlední řadě pochopitelně také návod.

Jaké jsou výhody stavebních pouzder?

Nezanedbatelnou výhodou je jistě úspora místa, jelikož posuvné dveře pochopitelně ušetří vašemu interiéru větší prostor než dveře klasické. Domácí kutily a nejen je jistě zaujme i snadná montáž, kterou díky přiloženému návodu zvládne opravdu každý. V současné době je také od dodavatele nabízena doprava po celé ČR zdarma. Přehlédnout byste neměli ani záruku, kterou stavební pouzdra Eclisse nabízí dokonce po dobu 12 let.

Pokud se obáváte, že sehnat stavební pouzdra pro atypické rozměry dveří, bude problém, můžete své starosti s klidem hodit za hlavu. Výrobci vám velmi ochotně vyhotoví pouzdra i těch méně obvyklých rozměrů.

Závěrem nutno zmínit, že stavební pouzdra jsou nejen velmi praktická, ale také plní funkci skvělého interiérového doplňku, takže pokud jste tento výrobek ještě nevyzkoušeli, směle do toho!