Postele, které šetří místo

Ne každý má k dispozici rozlehlý dům, kde si může pořizovat libovolné množství nábytku, pro který vždy najde vhodné prostory. Bohužel někteří bydlí v menších bytech, kdy je často skutečně potřeba důkladně promyslet rozložení nábytku, aby nám ušetřil co nejvíce místa. Začít můžete třeba postelemi.

postele
Zdroj: home-designing.com

Na nedostatek prostoru jděte chytře

Lidé se většinou v malých prostorech zabývají skříněmi a jiným nábytkem, ale na postele, které nám paradoxně v interiéru zabývají nejvíce místa, mnohdy zapomínají. Přitom právě to je oblast, díky které je možné získat volný prostor velmi snadno. Jedním z možných řešení jsou pochopitelně patrové postele. Ty už se staly jakousi legendou v interiérové architektuře. Přesto ale existují i jiné způsoby, jak postel umístit.

postele

Postel nemusí nutně stát na zemi

Toto je jedno z nejdůležitějších pravidel, na která byste měli během rekonstrukce interiéru pamatovat. Postel totiž můžete šikovně umístit ve stropu. Tímto chytrým krokem získáte pod postelí skutečně velké množství volného místa. To můžete využít jako úložné prostory pro své oblečení, knihovnu nebo dokonce pracovní stůl. Dalším skvělým nápadem jsou postele výsuvné, které přes den zasunete do nábytku a opět tak máte spoustu volného místa.

Vytvořit prostor pro postel, který bude atraktivní a současně také bude šetřit cenné místo v bytě, není obtížné. Chce to jen šikovný nápad.

postele

postele

postele

postele

postele

postele

postele
Zdroj: home-designing.com