Šikovně ukryté úložné prostory

Člověk se většinou snaží, aby jeho věci byly přehledně uloženy a to co nejvíc nenápadně. Dnes vám přinášíme nápad, jak si pořídit skryté úložné prostory v koupelně, které skutečně na první pohled nikdo nepozná. Podívejte se na ně s námi a uvidíte, že jsou skutečně velmi nenápadné.

koupelna
Zdroj: freshome.com

Ukryto pomocí keramiky

Způsob, díky kterému jsou tyto úložné prostory tak ukryty je ten, že jsou zabudovány do stěn a opatřeny obklady tak, aby dokonale splynuly s okolím. O tom, jak se to designérskému studiu Fluye podařilo se můžete přesvědčit na fotografiích v tomto příspěvku. Podívejte se, jak snadno můžete ukrýt nejen zásuvky na drobnosti, ale i celou šatní skříň a menší skříňky. Prostor vaší koupelny tak nebude narušovat nic výrazného, ale naopak vše bude decentně ladit.

koupelna

Vše na svém místě

Na první pohled skutečně koupelna s tímto stylem úložných prostorů vypadá velmi nenápadně. Vždyť koho by také napadlo, že za tou dlažbou je ukryta hromada ručníků, kosmetiky a podobných věcí? Ačkoliv jsou prostory ukryté, vše v nich má své místo a jsou snadno dostupné a lehce se otevírají. Díky obkladům se o ně také snadno pečuje. Nepotřebujete žádné speciální drahé přípravky na nábytek. Stačit vám bude mýdlová voda a nečistoty půjdou snadno dolů. Pokud máte v koupelně mnoho věcí a přemýšlíte, jak je vhodně uložit, možná jsme vám právě poskytli zajímavou inspiraci.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: freshome.com