Toalety pro malé koupelny

Někdy není jiného zbytí, než se vypořádat s nedostatkem volného prostoru po svém. Pokud máte tedy například malou koupelně, nezoufejte, že v ní nebude dostatečný úložný prostor. Ten totiž může vzniknout už jen tím, že si dáte záležet na volbě koupelnového vybavení.

toalety
Zdroj: digsdigs.com

Využijte každý prostor

Když člověk musí zařídit malé prostory, má na jednu stranu výhodu v tom, že nebude muset kupovat mnoho kusů nábytku, ale na druhou stranu je tu pochopitelně boj s prostorem, který je obzvlášť v malých místnostech velmi vzácný. Využijte proto každého milimetru, který máte k dispozici a to i prostoru za toaletou, které může posloužit pro praktickou skříňku na uložení věcí. S tímto postupem se vám snadno podaří zařídit útulnou koupelnu i přesto, že je malá.

toalety

I malá koupelna může být elegantní

Toaleta může být navíc šikovně zabudovaná společně s umyvadlem, čímž získáte zase nějaký ten prostor navíc. Všeobecně je také známo, že byste měli sáhnout po bílé barvě a to nejen v případě výmalby koupelny, ale i dlaždic. Bílá barva opticky prostor zvětší a dodá mu na eleganci. Šikovně bude potřeba zvolit i doplňky, které by měly být výraznější než samotná koupelna. Zkuste například barevné podložky, osušky a podobně. To, že máte malou koupelnu, by vás nemělo nijak omezovat. I z ní můžete totiž vytvořit atraktivní místnost, pokud obětujete dostatek času pro její zařizování.

toalety

toalety

toalety

toalety

toalety

toalety

toalety
Zdroj: digsdigs.com