Úsporné bydlení? Závěsný nábytek!

Bydlení by mělo být účelné, příjemné a pohodlné. Jak toho ale dosáhnout v případě, že máte málo peněz, nevhodný nábytek nebo malé místnosti? Celkem jednoduše. Budete se možná divit, ale k velkým změnám dojmu postačí obyčejný závěsný nábytek.


Zdroj, foto: dornob.com

Říká se, že v jednoduchosti je krása a závěsný nábytek toto pravidlo skutečně potvrzuje. Jeho kouzlo spočívá v nenáročnosti na prostor, snadnější údržbě i využití úložných prostor.

Závěsný nábytek jako lék na všechny problémy

Závěsný nábytek dokáže vyřešit hned několik problémů najednou. Chcete si usnadnit úklid? Mít v místnosti víc místa? Nebo si vytvořit více úložného prostoru? Na každou otázku zná odpověď právě závěsný nábytek a lze ho využít pro všechny místnosti. V obýváku můžete zavěsit skříňky, poličky i televizor. Zbavíte se tak zaplácaného prostoru a podlaha se vám bude lépe udržovat.

Praktický a estetický závěsný nábytek využijete kdekoliv

Také v koupelnách a na WC lze využít závěsný princip a získat tak víc prostoru a lepší podmínky pro úklid. Tím, že uvolníte prostor na zemi, stane se i vaše bydlení mnohem příjemnější. Rozdíly jsou patrné na první pohled. Závěsný nábytek představuje také jednodušší opravu podlahy nebo výměnu koberců a podlahových krytin. Také děti vám nebudou moci již dělat nepořádek v zásuvkách a skříňkách, jelikož na ně jednoduše nedosáhnou.

Závěsný nábytek není jedinou možnou inspirací!

Když jste procházeli v minulosti kolem obchodu s nábytkem nebo prohlížely bytové katalogy, určitě vás nenapadlo, že by závěsný nábytek mohl nabízet takové možnosti. Podobné a další nápady přináší magazín o bydlení, který se zaměřuje jak na estetickou tak i praktickou stránku bydlení. K domu patří také zahrada, stavba, rekonstrukce a financování bydlení. S tím vším si díky magazínu hravě poradíte.


Zdroj, foto: kubodo.com