Vybíráme vestavěnou skříň

Ať je už váš důvod pro pořízení vestavěné skříně jakýkoliv, rozhodně byste se měli před samotnou koupí informovat o tom, jaké varianty provedení existují a z nich si pak vybrat tu nejvhodnější. Víte, že tyto skříně lze využít i jako dělící prvek mezi dvě místnosti? A co volba materiálu? Máte při ní volnou ruku nebo jste omezování výrobci? To a mnoho dalšího se dozvíte v dnešním článku.

fotogalerie skříně na míru
Zdroj: stamat-nabytek.cz

Po vestavěné skříni většinou člověk sáhne při nedostatku prostoru v místnosti. V poslední době se však s tímto řešením úložného prostoru setkáte i tam, kde není třeba místem šetřit. Je to proto, že jsou tyto skříně velmi praktické a oblíbené, ale hlavně je jejich složení velmi flexibilní. Vybírat můžete už jen samotné provedení dveří, která jsou nejčastěji posuvná či otevírací. Ani při výběru vhodné výplně se nemusíte nikterak zásadně omezovat, jelikož zde máte možnost kombinovat různé typy barevných skel se zrcadlem či klasickou lamino deskou.

Jaké doplňky do vestavěné skříně?

Co by vás však mělo zajímat nejvíce je rozložení vnitřních úložných prostor. Oblíbený je tzv. drátěný program, věšák na kalhoty, botník a celá řada různých výsuvných a sklopných šatních tyčí. Jistě oceníte také možnost zabudování osvětlení a několika držáků, např. na žehlící prkno či vysavač.

Jak ušetřit ještě více prostoru?

Skříně na míru vám také mohou posloužit jako dělící stěna mezi pokoji, čím opět výrazně ušetříte na prostoru. Toho můžete ušetřit ještě více, pokud zvolíte sklápěcí postel, jejíž zabudování do skříně vám vyhotoví výrobce dané vestavěné skříně.

Právě díky tomu, kolik možností při výběru a sestavování návrhu pro vestavěnou skříň má zákazník v současné době na trhu k dispozici, stává se tento interiérový prvek velmi populárním a je jistě jen otázkou času, kdy se pro něj rozhodnete i vy.

skříně na míru
Zdroj: stamat-nabytek.cz

Více fotografií a informací naleznete na: www.stamat-nabytek.cz.