Americká nebankovní hypotéka

Bez financí se ve světě neobejdeme. Každý to moc dobře ví a děláme vše proto, abychom si peníze vydělali a mohli si dopřát běžný život, nebo navíc nějaký ten luxus. Pokud sháníte výhodný úvěr, pak jste zde správně.

ilustrační foto: Pixabay.com – edvaldocostacordeiro

Právě finance navíc může poskytnout finanční produkt pod názvem americká nebankovní hypotéka. Název americká znamená, že peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem. Můžete s nimi zaplatit dluhy a exekuce, nebo zvolit jinou variantu, například si koupit dům nebo byt, začít s dlouhodobě plánovanou rekonstrukcí domu nebo bytu či začít stavět. Mnoho lidí využívá tento typ úvěru také na koupi pozemku či vybavení domácností. V takovýchto případech totiž potřebujeme větší obnos financí, který pokud nemáme našetřený, tak musíme nějakým způsobem získat. Samozřejmě se v takovém případě nabízí možnost úvěru s ručením nemovitostí. Jakmile ručíte nemovitostí, získáte velice nízkou úrokovou sazbu. Proto jsou tyto úvěry výhodné a mají spoustu dalších zajímavých podmínek, které jsou pro klienty přínosem. Zejména si lidé pochvalují rychlost vyřízení a dostupnost. Podmínky jsou srozumitelné a dají se doložit během jednoho dne. Proto celé vyřízení nemusí trvat déle, jak pár hodin nebo dní, v závislosti na vaší potřebě. Rádi se přizpůsobíme a pomůžeme s vyřízením financí dokonce i do 24 hodin od dodání podkladů. Vše se dá vyřídit pomocí nebankovní americké hypotéky.

Podnikatelský úvěr

V dnešní době je tento typ úvěru vedený jako podnikatelský a poskytuje se podnikatelům, firmám nebo OSVČ. Finance tedy úzce souvisí s podnikáním a nemůžete je využít jiným způsobem než pro firemní účely.

Peníze je vhodné použít také na firemní exekuce. Jestliže se vašemu podnikání stabilně nedaří, nebo máte velké finanční problémy, můžeme pomoci s úvěrem, který lze použít i na vyplacení dluhů, zástav či exekucí.

Pro běžné spotřebitele máme připravený spotřebitelský úvěr s velice výhodnými podmínkami. Poskytujeme úrok již od 3 % p.a. a nízkou měsíční splátku. Doba splatnosti až 30 let.