Domácnost naruby, aneb muži na mateřské

Dámy, také se děsíte okamžiku, kdy otevřete dveře vašeho bytu a zjistíte, že manžel či přítel chtěl vařit, malovat nebo postavit dětem autodráhu, ale výsledkem je spoušť, kterou musíte uklidit? Nebojte se, tatínkové se snaží být lepší! A pomáhají mu k tomu nejen kamarádi, rodina, ale i rady a tipy na internetu.

táta na mateřské
Zdroj, foto: HoboMama

Tatínku, nakrm mě!

Stále rostoucím trendem se stávají tatínkové v domácnosti, kteří pečují nejen o bydlení, ale také o potomky. Proč se stydět, že je tatínek na mateřské dovolence? Vždyť připravuje zábavný program pro ratolesti, zvládá perfektně vaření i úklid a navíc zastane typicky chlapácké činnosti – třeba kutilství. Pánové mají u dětí navrch a maminky ať chtějí či ne, nelze nahradit pouze v kojení. Díky moderní době a umělým preparátům, může tatínek s dítkem zůstat klidně sám i na rodičovské dovolené, a pokud navíc žena vydělává více, je to jistota pro finanční rozpočet.

Rady a tipy nejen pro tatínky

Tatínky na mateřské zajisté potěší, že najdou obrovské množství rad a tipů na internetu, který přináší zábavné hry a motivaci pro děti. Například webové stránky www.tatanamaterske.cz nabízí spoustu nejen spoustu aktualit, ale také seznam dětských hřišť, mateřských škol a rodinných center. Tatínkové si můžou vyměňovat nápady, zkušenosti i inspirace na výchovu, zábavu a péči o miminka. Po celý rok tady najdete také programy pro děti, které vás budou bavit. Naučné i zábavné odpoledne můžete strávit v zoologické zahradě, muzeu či na hradě, kde se koná jarmark.