Hledáte možnosti, jak lépe vybavit svoji dílnu a usnadnit si práci?

foto
ilustrační foto: abstore.cz – flegmatik95

V létě se víceméně pracuje na zahradě, hodí se nám nejrůznější profi hliníkové žebříky s dostatečně velkou plochou ke stání, kolečka, nůžky, sekačka na trávu a mnozí další užiteční pomocníci.

S příchodem podzimu a především zimy se však každý kutil uchýlí raději do tepla své dílny. Aby však bylo možné tu či onu práci vykonat, je potřeba mít vybavení, jež to umožní.

Chcete-li si pořídit kvalitní dílenské vybavení, nahlédněte na stránky společnosti ABstore.cz. Budete překvapeni, co vše na jednom místě najdete.

závěsný dílenský panel abstore
Závěsný dílenský panel QSP 03 A

Dostatek prostoru pro práci i ukládání věcí

Máte potíž s neustálým nepořádkem na pracovním ponku nebo odkládacím vozíku? Vyřešíte jej jednoduše díky závěsným dílenským panelům. Jsou vyrobeny v několika provedeních a stačí si k nim pořídit praktické držáky na nářadí, jež na stránkách ABstore.cz také najdete, a nářadí začít uskladňovat přehledně a na jednom místě.

Nebude vám vadit neustále se „povalující“ nářadí a budete moci pohodlně ovládat dílenské svěráky či jiné vybavení na pracovní ploše.

svěrák abstore

I zmiňované dílenské svěráky e-shop nabízí. Pro klasickou domácí práci vám výborně poslouží např. model, YORK Lux 125 T. Disponuje čelistmi na trubky a lze jej upevnit k základně kličkami. Šířka čelistí je 125 mm a délka pnutí 115 mm. Nechybí velká kovadlina, integrovaná otočná deska či vratidlo s bezpečnostními koncovkami.

Proč nakupovat u ABstore.cz?

E-shop ABstore.cz ví, co klienti očekávají. Proto nabízí dopravu zdarma u objednávky nad 1 000 Kč bez DPH, možnost objednávky po telefonu, zaslat jim zdarma můžete svoji poptávku a oni vám připraví výhodnou nabídku, školy a jiné státní instituce mohou využít platbu fakturou.

Neváhejte a podívejte se, co vše u nich nakoupíte. Kvalitně vybavíte nejen dílnu, ale i pracovnu, šatnu, zahradu a mnohé jiné.