Jak skladovat jízdní kolo v bytě

Baví vás cyklistika, ale obáváte se způsobu skladování kola v bytě? Starosti o případné znečištění vašeho interiéru můžete směle hodit za hlavu, protože již existují praktické pomůcky, které zabrání proniknutí nečistot z jízdního kola do místnosti. Zajímá vás, o jakém zázraku pro vaše kolo je právě řeč? Pak čtěte dále.

kryt na kolo
Zdroj: freshome.com

Oblékněte své jízdní kolo

Přemýšlíte, jak uchovávat jízdní kolo v bytě, aby nezpůsobilo znečištění vašeho interiéru? Pak byste měli vyzkoušet moderní a praktický kryt na jízdní kola, který se jmenuje Velo Sock. Rozhodně se nejedná o nějaký obyčejný obal, který není vzhledově hezký, ale naopak. Velo Sock je nabízen v atraktivních motivech, které jsou skvěle zapadnou do každého interiéru a pomohou vám skladovat vaše jízdní kolo.

kryt na kolo

Jaké jsou výhody těchto krytů

Velo Sock se naprosto liší od tradičních krytů, které jsou robusní a nevzhledné. Navíc se tyto moderní kryty Velo Sock nasazují na vaše kolo velmi snadno a během několik okamžiků jsou tak pneumatiky kola odděleny od vnějšího okolí. Pokud dojde k ušpinění krytu, stačí jej jednoduše sejmout a vložit do automatické pračky. Kryt nezabírá prakticky žádné místo a pokud jej zrovna nepoužíváte, stačí jen složit do malé ruličky a uschovat. Takto jej můžete využít i na cestách, pokud potřebujete své kolo uschovat v kufru auta a nechcete, aby došlo k jeho znečištění.

kryt na kolo

kryt na kolo

kryt na kolo

kryt na kolo

kryt na kolo

kryt na kolo
Zdroj: freshome.com