Jak správně uklidit garáž

Vaši pozornost si mimo dům, byt či sklep zaslouží i garáž, kde se nám často nahromadí zbytečné harampádí. Využijte pěkného počasí a vrhněte se na úklid garáže. I v těchto prostorech byste měli mít srovnané věci a přehledně uskladněné nářadí. Do garáže mnohdy schováváme sezónní nábytek, sekačku, míchačku a v neposlední řadě auto. Jak ale správně uklidit a zbavit se olejových skvrn?

uklízení domu mopem
Zdroj: misshomesparkle.com

Strojový úklid garáže

Možná byste si rádi uklidili garáž opravdu důkladně, ale krom času vám zřejmě chybí i drahá technika. Kompletní servis vám může zajistit úklidová firma, která o vaši garáž bude pečovat pomocí čistící techniky. Nejprve vám očistí plochy a setře všechen nahromaděný prach. K úklidu patří také strojové čistění podlah, které oceníte hlavně v případě, že často pracujete s oleji. Na mastné skvrny úklidové firmy využívají kotoučové stroje s rotačními kartáči, které zajistí maximální čištění betonových podlah a dokáží vaši podlahu uvést do čistého a suchého stavu.

Cenově dostupné pro všechny

Přemýšlíte, jaký dárek věnovat svému dědečkovi, otci nebo partnerovi? Věřte, že profesionální úklid garáže ocení každý z nich. Využít můžete strojový úklid garáží. Ceny se pohybují od necelých pěti korun za metr čtvereční. Služby můžete využít i jako příjemné překvapení a to po celý týden! Překvapte svého manžela uklizenou a srovnaným nářadím v garáži s vyleštěnou podlahou. Uvidíte, že to pro něj bude větší potěšení než bonboniéra nebo lístky do kina. Pánové si sami příliš na pořádku nepotrpí a mnohdy takovou službou nepohrdnou ani mechanici ve firmě. Komu by se taky chtělo drhnout olejové skvrny a rozlité barvy?