Jak třídit odpad? Do barevných popelnic od AB-STORE

Kam s odpadem? Přeci do popelnice, to je jasné!

popelnice
ilustrační foto: trideny-odpad.cz

Ale kde sehnat kvalitní plastovou popelnici, která odolá vnějším vlivům a snadno se s ní manipuluje?

AB-STORE s.r.o. nabízí široký sortiment nejrůznějších sběrných nádob na odpad.

Plastové popelnice, které jsou barevné, jsou určeny k odložení skla, papíru a plastů. Společnost AB-STORE nabízí praktické plastové popelnice, které jsou lehké, snadno přemístitelné, ale zároveň odolné. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které odolají povětrnostním podmínkám, ale i lehčím nárazům. Manipulace je velmi snadná, popelnice mají kolečka a praktická madla, díky nimž je přesun z jednoho místa na druhé opravdu jednoduchý.

Třídit odpad? ANO!

S popelnicemi od AB-STORE s.r.o. bude třídění odpadu hračkou. Každý kousek nepotřebného materiálu má svou vlastní popelnici, do které patří, a díky tomuto správnému třídění se můžeme těšit ze zdravé planety.

Moderní odpadkové koše na tříděný odpad jsou vhodné jak pro umístění do exteriéru, tak i do interiéru. Interiérové nádoby jsou obvykle menších rozměrů, aby nezabíraly příliš místa, ale i tak se do nich hodně vlezlo. Pokud chcete třídit odpad i doma, rozhodně neváhejte a pořiďte si velmi nenápadné třídící koše, které se dají pohodlně skrýt do kuchyňské linky. Tyto koše jsou výsuvné, takže jejich otvírání je velmi jednoduché. Třídit tak můžete už doma.

Do škol a jiných veřejných budov se perfektně hodí malé odpadkové koše, do kterých se podle barvy velmi snadno odpad třídí. Barevnost těchto popelnic navíc také rozjasňuje jednobarevné chodby, na kterých jsou většinou umístěny.

Třídění odpadu může být zábava

Pokud se někde objeví barevné odpadkové koše, do kterých se dá snadno třídit odpad, jistě rychle evokují k tomu, aby kolemjdoucí vyhodil odpadek přesně tam, kam patří.

S barevnými popelnicemi a odpadkovými koši je třídění mnohem jednodušší.

Třiďte odpad v pohodlí domova – pořiďte si odpadkové koše od AB-STORE

Chcete vybavit svůj dům zařízením na třídění odpadu? Pokud si chcete pořídit domů menší odpadkové koše na tříděný odpad, není to dnes vůbec žádný problém. Třídění odpadu je důležitým krokem pro podporu zdraví naší planety.