Nejatraktivnější nové byty v Praze

Máte-li zájem o koupi nemovitosti v našem hlavním městě, jistě se již poohlížíte po zajímavých a lákavých nabídkách nových bytů. Pokud však toužíte po bydlení v opravdu atraktivním a moderním bytě, nechejte si inspirovat našim dnešním článkem, ve kterém jistě najdete potřebné informace pro snazší rozhodování při samotném výběru bytu.

bydlení u Vltavy Praha
Zdroj: novostavby Praha 4, Nad Motolským hájem II

Developerské projekty sklízí úspěch

V poslední době jsou velmi rozšířené developerské firmy, které se zabývají výstavbou nových bytových jednotek a to pochopitelně nejen v Praze. Projekty těchto firem jsou velmi oblíbené, jelikož developeři dobře znají poslední trendy ve světě staveb a ví, jak vytvořit moderní a útulné bydlení, které jistě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Není se tak ani čemu divit, že při hledání nového bytu v Praze se s některou z tamních developerských společností setkáte. Jisti si tak můžete být nejen kvalitou jejich služeb, ale také komfortem, který vám nový byt poskytne.

bydlení u Vltavy Praha
Zdroj: prahanovostavby.cz, Malý Háj III

Každý kus je originál

Pražské novostavby jsou jedinečné tím, že jsou vždy něčím originální a úspěšně se tedy liší od jiných staveb podobného charakteru. V nabídce můžete nalézt jak klasické byty, tak luxusní rezidence, které disponují nadstandardním vybavením a často také vynikajícím výhledem do okolí. Samozřejmostí u takových sídel jsou parkovací místa, rozlehlé terasy a recepce s nepřetržitým provozem, které zajistí vaši bezpečnost. Nabízené byty jsou z kvalitních materiálů a většina z nich obsahuje alespoň základní vybavení a to vždy v moderním stylu.

Kupujeme novostavbu

Pokud jste se rozhodli koupit nový byt v Praze, obraťte se na některou developerskou firmu, která vám ráda představí svoji nabídku a vy si můžete nabízené prostory zcela nezávazně prohlédnout. Novostavby je možné si rezervovat, což je jistě vhodné u žádaných bytů, nechcete-li, aby někdo jiný zakoupit vámi vybraný prostor dříve, než se rozhodnete pro jeho koupi. Ta probíhá velmi rychle a vy se tak můžete do svého nově zakoupeného sídla nastěhovat co nejdříve.

bydlení u Vltavy Praha
Zdroj: prahanovostavby.cz, Nad Motolským hájem II

Na co si dát při výběru bytu pozor

Opatrní buďte při výběru bytu s jeho polohou. Sídlo by mělo být snadno dostupné jak autem, tak městskou hromadnou dopravou. Blízkost některého ze sportovních či zábavních center může také být jedním ze základních faktorů při výběru novostavby. Pokud máte děti, zjistěte si, zda jsou v blízkosti vašeho budoucího bytu místa, kam se s nimi můžete jít projít nebo hřiště, kam si mohou chodit hrát. Důležité také je, zda toužíte po klidném a odlehlém místě nebo naopak milujete ruch velkoměsta. Někdo může také klást důraz na případné terasy, balkony či předzahrádky, které skutečně některé nové byty v Praze svým obyvatelům poskytují. Faktorů, podle kterých byste se měli rozhodovat, existuje mnoho. Buďte tedy při výběru nového bytu v Praze velmi pozorní.

bydlení u Vltavy Praha
Zdroj: prahanovostavby.cz, Zelené město 2