Nejlepší lokality na pronájem bytů v Praze

Získali jste lepší zaměstnání a chcete si dopřát i komfortnější bydlení? Nebo vám končí aktuální podnájemní smlouva a majitel nemovitosti byt již nechce dál pronajímat?

bydlení v Praze
Foto: homesweethome.cz

Ať už jsou důvody vašeho hledání jakékoli, v mnohém si pomůžete, využijete-li služeb realitní kanceláře Home sweet home. Ta nabízí mnoho bytů v žádaných lokalitách v Praze, za svou více než desetiletou praxi ví, co klienti často požadují, jaké jsou jejich potřeby a přání a v mnohém rádi a ochotně poradí.

Navštivte webové stránky www.homesweethome.cz a podívejte se sami na nabídku bytů v lákavých částech Prahy.

Vinohrady pro mladé i starší nájemníky

Mezi části Prahy, které se mohou chlubit krásným prostředím, bezesporu patří Vinohrady. Byty na Vinohradech nabízí svým obyvatelům příjemné bydlení takřka v centru Prahy, výbornou dopravní dostupnost ale i občanskou vybavenost. Nachází se tady i obrovský park Riegrovy sady, kde můžete najít prostor pro odpočinek, sport a další vyžití.

Na stránkách realitní kanceláře Home sweet home je k dispozici aktuálně přes 130 bytů k pronajmutí v této lokalitě. Nechybí mezi nimi menší i větší nemovitosti, zařízené, částečně zařízené i ty nezařízené.

Stačí si jen vybrat ten správný byt

Vaším novým domovem se může stát kompletně zařízený byt 2+1 o výměře 82 m² a terasou o velikosti 72 m², který se nachází na adrese Bořivojova, Vinohrady.

Potřebujete něco většího? Co třeba kompletně zařízený byt 4+kk k pronájmu o užitné ploše 155 m², který najdete na ulici Záhřebské, Praha 2 – Vinohrady?

Lákavý a skutečně krásný je i nový, nezařízený byt 3+1, 90 m², s balkonem, 2x koupelnou nacházející se na ul. Uruguayské, Vinohrady.

Prohlédněte si sami bohatou nabídku bytů k pronájmu na Vinohradech, které vám nabízí realitní kancelář Home sweet home. Osloví-li vás některý z bytů, neváhejte kontaktovat makléře a informovat se podrobněji.