Nové pražské byty v klidné, ale přesto snadno dostupné lokalitě

Že je naše hlavní město magnetem pro turisty, je všeobecně známé, v poslední době však stoupá i množství těch, kteří se rozhodnou v Praze strávit nejen víkendový výlet za historickými památkami, ale i značnou část svého života. Jaké možnosti jim nabízejí pražské byty? O tom už více v našem dnešním článku.

Nové byty Praha 4
Zdroj: Nové byty Praha 4

Nabídka bytů v hlavním městě je pochopitelně velmi rozmanitá. Najít ovšem byt v lokalitě, která je snadno dostupná MHD a přitom v ní není člověk rušen dopravním hlukem, je značně obtížné. Najdou se však místa, kde skutečně lze tohoto komfortu dosáhnout.

Jaké byty jsou nabízeny?

Nové byty na prodej v Praze 4, které jsou nabízeny díky projektu Liberty Building, nabízí dvě možné varianty bydlení. Prvním z nich je nově vystavěná budova v moderním architektonickém provedení, která nabídne svým obyvatelům byty hned několika různých kategorií a navíc plně vybavenou místnost pro sport. Druhou variantou je byt v rekonstruovaných prostorech bývalé továrny, kde vás nepochybně zaujmou vysoké stropy a výhled na zeleň Grébových sadů.

Kancelář nebo byt?

V uvedených prostorách můžete mít nejen svůj byt, ale i ateliér nebo sídlo firmy, které bude právě díky výhodnému umístění opravdu snadno dostupné autem. S tím pochopitelně také souvisí přilehlé rozsáhlé parkovací plochy, které získají budoucí majitelé plně k dispozici.

Proč právě tato lokalita?

Jak už bylo nastíněno dříve, nachází se nabízené byty v Praze 4 na místě, které poskytuje vynikající dopravní spojení. Místo je také příjemně klidné, a přesto je z něj jen kousek cesty do centra.

Nabídku těchto bytů využijete nejen tehdy, hledáte-li pro sebe vhodný soukromý byt, ale také v případě, že chcete zřídit svoji kancelář opravdu na dosah ruky. Příjemná lokalita a moderní provedení nabízených prostor jsou pak už jen třešničkou na dortu.