Omalovánky na stěnách

Malujte vaše dítě po bílých stěnách a vy si lámete hlavu s tím, jak jej to odnaučit? A co to vzít za druhý konec a naopak stěnu uzpůsobit dítěti tak, aby na něj smělo malovat a nevznikaly při tom žádné škody? Omalovánku na stěnách si vaše dítě určitě zamiluje.

omalovánka
Zdroj: onekindesign.com

Udělejte svému dítěti ze stěny velký výkres

Stačí na stěnu nalepit některý z obrysových obrázků, které si dítě vybere, a pak už může popustit uzdu své fantazii a vymalovat si obrázky libovolnými barvami. K dostání je mnoho vzorů pro různé věkové kategorie dětí. Sehnat můžete základní jednoduché obrázky pro malé děti, ale i složitější motivy pro ty starší. Motivů existuje skutečně velké množství a to přes různá zvířátka a dopravní prostředky až po oblíbené postavičky z animovaných filmů.

stěna

Snadná aplikace a spousta zábavy

Obrázky na vymalování aplikujete na stěnu velmi snadno. Postup je stejný jako u běžných tapet, avšak s tím rozdílem, že u omalovánkových obrázků máte možnost jejich opakovaného přelepování, pokud se vám nedopatřením udělá na povrchu bublina nebo obrázek nesprávně aplikujete. Pak už stačí jen vzít barevné fixy a pustit se do práce. Pro děti se omalovánky stanou velkou zábavou a věřte, že i dospělí rádi přiloží svoji ruku k dílu. Piráti, letadla, automobily, květiny, zvířata – to vše můžete mít na stěně. Barevné provedení pak už bude jen na vás.

stěna

omalovánka

omalovánka

stěna

dětský pokoj

omalovánky

dětský pokoj
Zdroj: onekindesign.com