Oslava podle milovníků designu

Pokud má člověk rád design, je pravděpodobné, že si s ním bude rád pohrávat při většině příležitostí, které se mu naskytnou. Jednou z takových výzev je bezesporu oslava, a proto se dnes zaměříme na to, jak designově vyladit oslavu tak, aby byla prostě dokonalá. Načerpejte inspiraci z našeho příspěvku a vaše příští oslava se stane opravdu nezapomenutelnou.

oslava
Zdroj: decoist.com

Barvy, hravost, kreativita

To vše budete potřebovat pro svou oslavu, pokud má opravdu stát za to. Potřebovat ale také budete pochopitelně vkus, protože bez něj se vám vše nepodaří vyladit tak, jak by to mělo být, což by nezachránily ani ty sebedokonalejší dekorace. Velké možnosti zapojení vlastní fantazie máte například při výrobě závěsných girland. Ty mohou mít různé motivy a nápisy. Pokud bude vaše oslava laděno do nějakého konkrétního téma, tím líp. Snadno tak vytvoříte ozdoby podle toho, do jakého prostředí chcete návštěvníky pozvat. Bude vaše oslava ve stylu letních dnů na slunečné pláži nebo podle nějakého vašeho oblíbeného filmového hrdiny?

oslava

Servírujte ve velkém stylu

Stylově by mělo být servírováno i jídlo. Na oslavách jsou velmi oblíbené švédské stoly, které opět poskytují dostatečný prostor ke kreativitě, co se týče jejich výzdoby. Pokud máte možnost pořízení papírových talířů a kelímků, pak rozhodně neváhejte, protože ty budou skvělým doplňkem, který vám navíc i dobře poslouží.

oslava

oslava

oslava

oslava

oslava

oslava

oslava
Zdroj: decoist.com