Pivní relaxace

Rádi byste se zbavili stresu a únavy z uspěchaného života? Chcete vyzkoušet něco nového, zajímavého a skutečně účinného? Otestujte pivní procedury. Pivo je označováno za vitamínový doplněk, který dodává tělu potřebný thiamin a riboflavin a důležitou kyselinu listovou, která podporuje tvorbu červených krvinek. Zkrášlovat se můžete také pivní kosmetikou nebo stále více vyhledávanými pivními koupelemi.

pivní relax fotogalerieZdroj: helmsworkshop.com, obchod pivní relaxace

Pivní kosmetika

Prodej pivní kosmetiky zajišťuje pivotéka Brno, která je skutečným odborníkem přes piva a vše jemu blízké. Kosmetika s pivními extrakty má blahodárné účinky na pokožku a dodává potřebné minerály a stopové prvky. Kosmetické přípravky, do kterých se pivo přidat nedá, obsahují pro změnu pivovarské kvasnice či chmelový extrakt. Vybírejte z pestré nabídky šamponů, sprchových gelů a mýdel. Originálním dárkovým balením jakostní kosmetiky potěšíte dámy i vášnivé pivaře z řad mužů. Přípravky jsou navíc vtipně baleny do lahví připomínající pivo a tím se stanou skutečně netradičním dárkem.

Pivní koupele

Účinné a efektivní jsou pivní lázně, které využívají fantastických účinků pivovarských kvasnic na pokožku. Navíc koupel v horkém černém pivě přispívá k regeneraci vlasů, nervového systému, odbourává stres a tím dochází k celkovému prokrvení organismu a detoxikaci. K pivním koupelím patří neomezená konzumace chutného piva, proto si pivní rozmazlování pochvalují dámy i pánové. Často je návštěva pivních lázní spojována s prohlídkou pivovaru a ochutnávkou pivních pokladů.

Relaxujte doma

Není nic příjemnějšího, než se oprostit od starostí báječným posezením na zahrádce s vychlazeným pivíčkem v ruce. Jak by se vám líbilo točit si zlatavý nápoj v pohodlí doma kdykoliv se vám zachce? Nyní můžete nakoupit výčepní zařízení a relaxovat doma! Nákupem výčepního zařízení vám odpadnou starosti se sháněním a půjčováním píp na domácí točené. Mít výčepní techniku vždy po ruce oceníte během letních měsíců, oslav, party a speciálních příležitostí. Budete si chtít natočit svatomartinské pivo nebo specialitu vašeho oblíbeného pivovaru? V pohodlí domova si můžete stáčet jakýkoliv soudek. S kvalitním zařízením a chlazením vám pivo vydrží několik dní a bude stále čerstvé a chutné. Nezapomeňte na příslušenství k výčepnímu zařízení, které promění obyčejné čepování piva v kouzelný rituál. Výčepní zařízení jsou vyrobena z nerezové oceli nebo pravého dubu a tím zajišťují dlouhou životnost.

V dnešní hektické době se často nestihneme ani zastavit, proto nezapomínejte odpočívat a správně relaxovat. Ať už si uděláte výlet do pivních lázní, kterých u nás výrazně přibývá, nebo si do vany napustíte zklidňující pivní pěnu či olej, anebo si prostě jen posedíte u vychlazeného pivíčka doma v křesle, víte, že pro sebe něco uděláte a načerpáte chybějící vitamíny.

pivní království
Zdroj: mirror.co.uk