Portál věnovaný stavebnictví a architektuře

Upeč třeba chleba, postav třeba zeď… v písničce to vyzní snadno, ale realita je jiná. Držte se specializovanému portálu, kde vám vždy poradí.

contemporary architecture
Zdroj: archithings.com

Ono se řekne postav zeď, ale dodržet přitom všechny body normy ČSN 73 1102, splnit všechny konstrukční zásady, to zkrátka není jednoduché „dělání“. Své o tom vědí i na webu stavebnikomunita.cz. Ten totiž sdružuje všechny odborníky a zájemce v oboru architektury a stavitelství – i ty, kteří nejsou v této věci moc zainteresováni, ale mají před sebou nějaký stavební projekt a potřebují poradit.

Pro koho je web určen

Řešíte palčivé otázky týkající se ať už budování zděné, ocelové nebo betonové konstrukce pro váš nový domov? Potřebujete načerpat nové rady a inspirace pro to, jak kvalitněji bydlet? Nebo vás zajímá cokoli, co se týká architektury a stavitelství? Pestrá společnost uživatelů webu stavebnikomunita.cz vás jistě přijme do svých řad. Web byl vybudován tak, aby si v něm každý našel svoje. Laičtí uživatelé našli odpověď na otázky týkající se jejich současných nebo budoucích projektů, studenti doplnili svoje učební materiály, stavební firmy, profesionální projektanti a architekti aby upozornili na sebe a na svoji práci.

Fascinující architektura

Stavebnikomunita.cz usiluje o to, aby její obsah byl především tvořen jejími čtenáři. Díky přehlednému vzhledu stránek, zajímavým článkům a věcným diskuzím zakrátko čtenář pochopí, že problematika architektury a stavitelství je vlastně fascinující. Uživatelé zde posílají fotografie a videa různých designerských nápadů, interiérů i velkých stavebních projektů, dělí se o svoje postřehy a nejnovější poznatky, vzájemně si radí a kalendář stavebnictví dokonce upozorňuje na důležité události. Je tu snaha vybudovat prosperující komunitní síť, tvůrčí prostředí pro milovníky stavění všeho druhu. Zapojte se i vy. I pokud nejste architekt ani projektant a nic v nejbližší době budovat nehodláte. Informace, které zde získáte, jednoho dne bezpochyby zužitkujete.