Pronikněte do světa developerů

Developerské společnosti zažívají v současné době obrovský boom a to pochopitelně díky řadě svých spokojených zákazníků, kterým se postaraly o jejich vysněné bydlení a poskytly jim navíc celou řadu doprovodných služeb. Zajímá vás, co takový developer může nabídnout? Pak čtete dále.

byty od developerů
Zdroj: zelenybotic.cz

Řešíte-li v současné době nové bydlení, patrně jste se již setkali s některou firmou nabízející developerské projekty. Jednou z nich může být například společnost Geosan Development, která se na trhu vyskytuje více než 15 let a může se tedy pyšnit spoustou spokojených klientů, kteří využili jí nabízených služeb. Neváhejte a přidejte se k nim také!

Co může developer poskytnout?

Tak především je to moderní bydlení, které vám může developer zajistit. Konkrétně výše uvedená firma nabízí vysoce kvalitní byty na prodej v Praze a to v těch nejatraktivnějších lokalitách, kterou jsou snadno dopravně dostupné. Dále vám může developerská společnost poskytnout finanční poradenství a nabídnout výhodnou hypotéku. Vámi zvolený byt si navíc můžete nechat zarezervovat a to uhrazením tzv. rezervační zálohy.

Jak můžete zasahovat do vybavení bytu?

Novostavby jsou pochopitelně vybaveny základním zařízením, jehož standardní podobu si můžete přijít prohlédnout do firemního klientského centra. Vašim individuálním požadavkům jsou také dveře zcela otevřeny a v případě potřeby si můžete nechat firmou doporučit některé dodavatele, se kterými již mají dlouholeté zkušenosti. Nabízeny jsou i služby firemního architekta, jehož pomoci můžete využít nebo si naopak zvolit architekta svého.

Jaké nabízí developer záruky?

Na montážní a stavební práce se vztahuje vždy záruka v délce 36 měsíců. Výjimkou je střešní plášť, kde je záruční doba 5 let. Pro jednotlivé součásti zařízení bytové jednotky platí záruční lhůty uvedené v konkrétních záručních listech.