Seďte aktivně a bez bolesti

Pořídili jste si do vaší kanceláře kvalitní židli, ale přesto se nemůžete zbavit každodenní bolesti zad? Jestliže v práci trávíte hodně času, Vaše záda mohou trpět, jelikož dlouhodobé sezení není pro naše tělo přirozené.

sezení bez polesti
Foto: pixabay.com – Unsplash

Existuje ale způsob, jak sedět v kanceláři a u toho posilovat svaly a to bez nějaké větší námahy.

Ergonomická kancelářská židle disponuje několika kvalitními prvky, které má většina kvalitních židlí do kanceláře, jako je například ergonomický tvar opěrky i sedáku, nastavení polohy opěrky, područek, i jejich výšky. Od klasické kancelářské židle se ale liší jedním důležitým prvkem – nestabilním sedákem. Jak to vypadá? Plocha sedáku není ukotvena pevně, jako u klasické židle, ale je přidělaná na pružině. To nás nutí neustále udržovat rovnováhu pohybem pánví. Tím dochází k aktivaci svalů pánve, břicha i zad a k jejich posilování.

Pokud si myslíte, že takové sezení musí být náročné na soustředění a odvádělo by to Vaši pozornost od práce, tak věřte, že tomu tak není. Tento pohyb je naprosto přirozený a tělo ho dělá automaticky. Právě naopak, pokud dojde k úlevě od bolesti, budete se moci na svou práci soustředit mnohem lépe. To Vám může pomoci k podávání ještě lepších pracovních výkonů.

Zdravotní kancelářské židle pro Vaše zdravá záda

Pokud si myslíte, že investice do ergonomické kancelářské židle musí být příliš veliká, rádi vás přesvědčíme o opaku. Přinášíme Vám nabídku obchodu B2B Partner, který má pro Vás mnoho výhod. Jsou to například:

    • Nízké ceny
    • Široký výběr
    • Rychlé dodání – zboží skladem
    • Doprava zdarma
    • Záruka 7 let

Vybírejte ergonomické kancelářské židle i další druhy sedacího nábytku do kanceláří, zasedacích místností i čekáren za skutečně skvělé ceny. Můžete využít také skvělé nabídky 1+1 zdarma, která dělá naše židle ještě dostupnější.