Stylové dávkovače na mýdlo

Většina milovníků designu se snaží, aby jejich domácnost vypadala esteticky dokonale a především, aby v ní vše správně ladilo. Kromě obytných místností sem řadíme ale i koupelnu. I taková obyčejná věc jako je dávkovač na mýdlo si totiž zaslouží, abychom jeho výběru věnovali dostatečnou snahu.

white-four-piece-soap-and-lotion-dispenser-set-600x506Zdroj: home-designing.com

Konec nudným dávkovačům

Naštěstí je nabídka dávkovačů na mýdlo natolik pestrá, že můžete zapomenout na tradiční nudné dávkovače, které nejen, že nedokáží zaujmout, ale navíc nejsou většinou ani designově vzácnými kousky. Pokud ale hledáte změnu, která dokáže vaši koupelnu hravě oživit, pak vám jistě bude dnešní příspěvek velkou inspirací. Najdete v něm jak kousky, které vás zaujmou svou hravostí, tak i elegantní dávkovače, které zapadnou do každé moderní koupelny.

star-wars-darth-vader-soap-dispenser-set-600x503

Atraktivní dávkovače nejen do koupelny

Kromě koupelny máme dávkovače na mýdlo i v kuchyních, a právě na tohle místo je třeba se také zaměřit, protože i zde můžeme mít jedinečný kousek, které rozhodně nebude vypadat obyčejně. Zpříjemněte umývání rukou sobě i své rodině a pořiďte si atraktivní dávkovač na mýdlo, který bude opravdu stát za to. K dostání jsou i speciální dávkovače s automatickým spouštěním, které ocení zejména rodiny s malými dětmi. Často také najdete dávkovač na mýdlo jako součást celé koupelnové série například se stojanem na zubní kartáčky a podobně.

grey-floral-vintage-soap-dispenser-600x450set-of-eight-marble-soap-dispenser-600x600brushed-nickel-simple-automatic-hand-soap-dispenser-600x600automatic-electronic-soap-dispenser-with-sensor-600x600ceramic-seashell-soap-pump-600x584ceramic-owl-white-soap-pump-600x734
Zdroj: home-designing.com