Uspořádejte nezapomenutelný vánoční večírek

V posledních letech získávají tematické večírky a party na popularitě, ať už se jedná o halloween, narozeniny, firemní akce nebo večírky pořádané jen tak pro radost. Některé je možné pořádat celoročně, na jiné se můžeme většinu roku pouze těšit.

Mezi takové sezónní stálice patří grilování a obecně zahradní party. Jsou to skvělé akce plné krásného počasí, skvělého jídla a velkou zásluhu na atmosféře má také prostředí zahrady. Tomu zimní večírky zkrátka konkurovat nemohou… Nebo ano?

Pokud máte k dispozici zahradu, nebojte se ji využít i v zimě. Stačí postavit ten správný party stan, využít pár topných lamp a můžete se radovat, veselit a grilovat i v zimě. K tomu, jak takovou akci zrealizovat pro vás máme několik   príma tipů, které vám pomohou.

Party stan – ten vám poskytne ochranu před zimou i sněhem, a navíc je zcela běžné jej vybavit topnými tělesy, která zajistí příjemné klima. Stan můžete mít vlastní, ten ale i ve složeném stavu zabírá spoustu místa a nejedná se o věc, kterou byste používali vyloženě často. Ideálním kompromisem je zapůjčen. V kvalitní půjčovně party stanů vám pomůžou vybrat stan přímo pro vaši akci a pomohou i s dopravou.

Tip! V nabídce půjčovny stanů AB Party Tent najdete také variantu transparentního opláštění party stanu. Díky tomu budete v teple, ale výhled do zahrady vám zůstane.

Dekorace – party můžete svolat bez žádných speciálních příprav, ale často i pár drobných detailů dokáže povýšit večírek na úplně jinou úroveň. Dekorace by měly vždy vycházet z prostředí, které máte k dispozici. V případě našeho zimního zahradního večírku máme k dispozici zahradu a stan, tím se nabízí spoustu míst pro zavěšení světýlek, luceren či lampionů. Pokud budete chtít, můžete prostor doplnit šálami či látkami barevnými polštáři na sezení, které vám pomohou prostor trochu zútulnit.

Tip! Spoustu dekorací můžete koupit, ale co si je vyrobit? Ušetříte část nákladů a pokud máte kreativního ducha, bude to pro vás zábava. Spoustu inspirace najdete například na pinterestu.

Jídlo – Centrem každé zahradní party bývá prostřený stůl plný grilovaných i čerstvých dobrot. Přeci jen bude zima, takže se nemusíte bát tabuli přizpůsobit počasí. Určitě nic nezkazíte kotlíkovým gulášem, grilované maso je samozřejmostí, přidat můžete také punč nebo fontánku s horkou čokoládou.

Tip! Vyzkoušejte recept na vánoční svařené víno, které vás zahřeje nejen na duši.