Vyměňte starý dům za nové byty Praha 5

Život ve starém, nekomfortním domě se může chvílemi zdát jako peklo. Nejen pro samotné prostředí ale také pro neustálou potřebu náročných oprav a komplikací, které staré a nekvalitní domy přinášejí.

byty Praha
Zdroj, foto: bytysvet.cz

Zvýšit komfort je pak nejen finančně nákladné, ale často také zoufale nemožné. Klasické panelákové byty se možná zdají jako vhodnější řešení, ale na základě úspory místa se podobají spíše králíkárnám. Bydlení by přitom mělo být příjemné, pohodlné a radostné.

Nové byty Praha 5 jsou kompromisem mezi městem a vesnicí

Touto myšlenkou se začal zabývat projekt výstavby komfortních bytů ve viladomech v Praze. Tyto nové byty Praha 5 se staly jedinečnou možností, jak skloubit vesnický život v přírodě s pohodlím městského ruchu bez nebezpečí a hluku. Část bytů je již nyní na prodej a další část čeká ještě na výstavbu. Pro lidi je to vynikající šance, jak získat včas to nejkomfortnější možné bydlení, které obsahuje pouze výhody.

Byty Praha 5 obsahují i vlastní parkovací místo

Každý z bytů má mimo jiné nárok na parkovací místo, což je velkou slabinou většiny bytů. Pokud nemáte vlastní pozemek, nemáte nikdy jistotu, že odpoledne po příjezdu z práce nebo výletu vůbec zaparkujete. Nové byty nabízejí jistotu, že vám určené parkovací místo zůstane neobsazené a bude čekat pouze a jenom na váš automobil. Byty jsou navíc zabezpečené monitorovacím zařízením, které se zaměřuje na jednotlivé vchody i parkoviště. Žádné nebezpečí vám proto v této lokalitě nehrozí.

Nové byty Praha 5 jsou velmi prostorné

Byty jsou celkově velmi prostorné a jejich výběr je poměrně široký. Zvolit si můžete garsonku i čtyřpokojový byt. Okolí vila domů je naprosto úchvatné. Tento jedinečný projekt se totiž zaměřil na přizpůsobení přírodě, místo aby přírodu přizpůsoboval stavbě. Rozdíl je znát na první pohled. Krajinu žádná ze staveb nijak nenarušuje a centrum města včetně potřebných zastávek je přitom nedaleko. Vyžití tak v okolí najdou nejen dospělí ale také děti. Lékař, škola a obchody jsou pak naprostou samozřejmostí.