Originální podzimní dekorace

S Halloweenem, který začal pronikat i k nám, přišla také ta správná doba na podzimní dekorace, které nám navodí příjemnou podzimní atmosféru nejen kolem našeho domu, ale i v interiéru. Parádu nám totiž udělají během celého podzimu.

podzim
Zdroj: decoist.com

Strašidelné dýně nesmí chybět

S podzimem už má většina z nás neodmyslitelně spojen i svátek Halloween a není tak divu, že se i na pultech tuzemských obchodů objevují dýně, strašidelné masky a dekorace. Obzvlášť zmíněné dýně můžeme v těchto dnes velmi často vidět na zápraží domů, terasách a za okny. Vykouzlit s nimi můžete skutečně značné množství strašidelných obličejů, ale to není vše, k čemu je můžete využít. Dekorovat je lze mnoha způsoby, z nichž některé u nás ještě nejsou tolik známé.

podzim

Štětec, lepidlo a můžeme se pustit do kouzlení

Dopřát dýni jinou barvu je skvělý způsob, jak ji oživit. To se vám podaří obzvlášť tehdy, zvolíte-li k její malbě nějaký vzor či ornament. Za každou cenu totiž nemusíte z dýně tvořit strašidelnou bytost, ale naopak příjemnou dekoraci. Kromě atraktivního nátěru jí můžete dopřát i flitry, které na ni snadno nalepíte, stejně jako jiné drobné dekorační prvky. Čím nápaditější budete, tím líp. Barevně byste se měli držet ryze podzimních barev, mezi které patří například oranžová, hnědá, červená a černá. Nemusíte se však nechat omezovat ani v tomto směru a bez obav se tak můžete pustit i do různých barevných kombinací. Využijte posledních podzimních dnů k ukázce vašeho skvělého vkusu.

podzim

podzim

podzim

podzim

podzim

podzim
Zdroj: decoist.com