Jídelna s nádechem Asie

Místnosti laděné do stylu různých míst na světě si získávají v poslední době značnou oblibu. Po stylu skandinávském přichází na řadu Asie, která nám pomocí dřeva a jiných přírodních materiálů nabídne skutečně útulnou jídelnu.

jídelna
Zdroj: architectureartdesigns.com

Pozvěte si domů Asii

Asijské interiéry jsou známy svým přirozeným vzhledem a přesně danými geometrickými prvky, které můžeme nalézt v každé místnosti. Důraz je kladen i na jednoduchost a střídmost. Naopak volné pole působení máme v oblasti dekoračních předmětů, na které je obzvlášť asijská kultura velmi bohatá. Mnohdy to však bývá na úkor vkusu, kdy značné množství nesprávně kombinovaných doplňků může naopak působit velmi rušivě. K asijské kultuře patří i ornamenty na stěnách, podle jejichž stylu bychom měli kombinovat interiérové doplňky.

jídelna

Asijská kultura ve vaší jídelně

Filozofie asijské kultury se pochopitelně promítá i do interiéru. Jídelny tak jsou převážně ve světlých odstínech s kombinací tmavších doplňků. Stoly jsou prostřeny velmi jednoduše a v jejich středu se většinou nachází jen jedna dekorace, která je však výrazná. Nejčastěji se jedná o vysoké vázy nebo svícny. K tomuto stylu také neodmyslitelně patří honosnější lustry, které nás svým stylem posunou zase o kus blíže k poznání asijské kultury. Zapomenout byste neměli ani na pokojové rostliny, které si jistě najdou své místo v každé jídelně.

jídelna

jídelna

jídelna

jídelna

jídelna

jídelna

jídelna

jídelna
Zdroj: architectureartdesigns.com