Malé jídelní stolky

I lidé, kteří nemají problém s nedostatkem prostoru ve své kuchyni, dávají často přednost úspornějším jídelním stolům. Většinou to tak není proto, aby zabíral co nejméně místa, ale protože zkrátka vypadá mnohem atraktivněji než velké jídelní stoly. A čemu dáte tedy přednost právě vy?

stůl
Zdroj: decoist.com

Stolky nejen pro romantiky

To, že si člověk pořídí menší stůl do své jídelny, nemusí být nutně známkou toho, že potřebuji ušetřit co nejvíce místa. Obzvlášť romanticky založené lidé většinou dají přednost menšímu provedení jídelního stolku právě proto, že v interiéru vypadá lépe a místnost tak díky němu bude vypadat zase o něco útulněji. Když se podíváte na fotografie z takto zařízených interiérů, čiší z nich na vás pohoda a klid a to je přesně to kouzlo, které umí do našich domovů přinést právě například zmiňované menší jídelní stolky.

stolek

Proč investovat do menšího stolku

A nejde jen o samotné jídelní stoly jako takové, ale i k nim dobře pasující židle. Pokud máte rádi čalouněné s různými vzory a motivy, pak byste si měli pořídit menší jídelní stůl, protože právě k tomu se hodí nejvíce a bude jim to v jídelně dohromady velmi slušet. Výhodou některých stolků je to, že v případě návštěvy více lidí se dají rozložit na stoly velké, takže se nemusíte bát, že by se hosté u vás neměli kam posadit. Pokud si tedy myslíte, že malý jídelní stůl je to, co vaše jídelna potřebuje, pak směle do toho.

stolek

stolek

stůl

stůl

stůl

stůl
Zdroj: decoist.com