Máte doma geeka? Pořiďte mu nápadité dekorace

Dnes si ukážeme několik skvělých interiérových dekorací, které ocení především milovníci nových technologií. Věřte, že polštáři ve tvaru ikonek nejznámějších počítačových aplikací to zdaleka nekončí.

dekorace
Zdroj: home-designing.com

Ustelte si pohodlně a nápaditě

Nejčastějšími motivy, které se v tomto případě pro dekorování používají, jsou ikonky mnoha aplikací a loga jednotlivých významných firem. Většinou je můžete nalézt na dekoračních polštářích, ale také na povlečení pro celou postel. Obvyklý je také potisk mnoha kombinací jedniček a nul, nejhojněji používaných počítačových zkratek a kláves a v neposlední řadě také emotikonů, které využíváme při elektronické komunikaci. Sortiment, kterým můžete potěšit každého zapáleného geeka, je skutečně obrovský. Na vás už je jen správná volba toho nejlepšího.

dekorace

Na co si jen vzpomenete

Od textilních výrobků už je pak jen krůček k ostatním dekoračním materiálům. Pořídit tak můžete nejen porcelánové hrníčky, ale například i obrazy a plastové drobnosti. Skvěle vypadají i závěsy s geek tématikou, koberce a rohožky. Vybrat tak vhodný dárek pro milovníka nových technologií už není problém. Stačí se dobře porozhlédnout po obchodech a skvělý dárek je na světě. Právě pro své téma a atraktivitu se většina interiérových doplňků v geek stylu hodí i jako dárek pro oblíbené obchodní partnery či kolegy z práce.

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace
Zdroj: home-designing.com